La Liga. Atletico Madryt nie zwalnia tempa

Lider La Ligi Atletico wygrało kolejny mecz. Tym razem w najskromniejszych rozmiarach z Getafe. Jedyną bramkę w potyczce zdobył Luis Suarez.
Michał Piegza
radość piłkarzy Atletico Na pierwszym planie Luis Suarez (nr 9) PAP/EPA / Juanjo Martin / Na zdjęciu: radość piłkarzy Atletico. Na pierwszym planie Luis Suarez (nr 9)

Po porażce w derbach Madrytu z Realem Atletico jest nie do zatrzymania. Zespół Diego Simeone po jedynej w sezonie przegranej wygrał trzy mecze z rzędu. W środę lider La Ligi 1:0 pokonał Getafe.

Gol w meczu padł już w 20. minucie. Podanie Yannicka Ferreiry Carrasco wykorzystał Luis Suarez.

Aż trzy czerwone kartki pokazał sędzia w meczu Granady z Valencią. Z boiska wyleciał jeden gracz gospodarzy i dwóch gości. Grając w przewadze miejscowi decydujący cios zadali w 88. minucie i wygrali 2:1.

Granada CF - Valencia CF 2:1 (1:1)
0:1 - Gameiro 36'
1:1 - Kenedy 45+3'
2:1 - Molina 88'

Atletico Madryt - Getafe CF 1:0 (1:0)
1:0 - Suarez 20'

Celta Vigo - SD Huesca 2:1 (1:0)
1:0 - Nolito 33'