La Liga. Atletico Madryt nie zwalnia tempa

Lider La Ligi Atletico wygrało kolejny mecz. Tym razem w najskromniejszych rozmiarach z Getafe. Jedyną bramkę w potyczce zdobył Luis Suarez.

Michał Piegza
radość piłkarzy Atletico Na pierwszym planie Luis Suarez (nr 9) PAP/EPA / Juanjo Martin / Na zdjęciu: radość piłkarzy Atletico. Na pierwszym planie Luis Suarez (nr 9)
Po porażce w derbach Madrytu z Realem Atletico jest nie do zatrzymania. Zespół Diego Simeone po jedynej w sezonie przegranej wygrał trzy mecze z rzędu. W środę lider La Ligi 1:0 pokonał Getafe.

Gol w meczu padł już w 20. minucie. Podanie Yannicka Ferreiry Carrasco wykorzystał Luis Suarez.

Aż trzy czerwone kartki pokazał sędzia w meczu Granady z Valencią. Z boiska wyleciał jeden gracz gospodarzy i dwóch gości. Grając w przewadze miejscowi decydujący cios zadali w 88. minucie i wygrali 2:1.

2:1 - Seoane 84'

Czytaj także: La Liga. Cenne trzy punkty Levante. Real Valladolid wciąż w strefie spadkowej La Liga. Barcelona - Eibar. Sensacyjny remis na Camp Nou. Udany powrót Damiana Kądziora