La Liga. Wszystkich oszukał! Zobacz świetnego gola Lionela Messiego [WIDEO]

Lionel Messi zdobył dwa kolejne gole w rozgrywkach La Liga. Argentyńczyk pokonywał golkipera Granady, a szczególnej urody była bramka zdobyta bezpośrednio po strzale z rzutu wolnego.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Lionel Messi zdobywa gola w meczu Granada - FC Barcelona Twitter / twitter.com/ELEVENSPORTSPL / Lionel Messi zdobywa gola w meczu Granada - FC Barcelona
W spotkaniu Granada CF - FC Barcelona losy meczu rozstrzygnęły się już po pierwszej połowie. Worek z bramkami dla gości otworzył Antoine Griezmann, a dwa kolejne gole dołożył Lionel Messi.

Argentyńczyk w 42. minucie świetnie przymierzył z rzutu wolnego. Z 17. metrów uderzył po ziemi, wyraźnie obok muru, a piłka wleciała tuż przy słupku golkipera gospodarzy. Zarówno bramkarz, jak i piłkarze z pola Granady nie spodziewali się takiego wykonania stałego fragmentu gry (zobacz niżej).

"To nie tylko szczęście, lepsza skuteczność, ale po prostu lepsza forma Argentyńczyka" - mówił podczas relacji meczowej komentator Eleven Sports 1.

Messi zszedł z boiska już w 65. minucie, a Barcelona ostatecznie wygrała 4:0. Po przerwie dublet skompletował również Griezmann.

Dzięki dwóm bramkom Messi awansował na pozycję lidera wśród najlepszych strzelców La Liga. Argentyńczyk ma na koncie 11 goli.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)