Serie A. Piotr Zieliński znowu błysnął. Piękny wolej kadrowicza (wideo)

SSC Napoli przegrało 2:4 w spotkaniu wyjazdowym z Atalantą Bergamo. Jedną z bramek dla drużyny gości zdobył Piotr Zieliński

Rafał Szymański
Piotr Zieliński strzela gola PAP/EPA / PAOLO MAGNI / Na zdjęciu: Piotr Zieliński strzela gola
Druga połowa meczu 23. kolejki Serie A przysporzyła kibicom wielu emocji. Na listę strzelców po stronie Atalanty Bergamo wpisali się Duvan Zapata, Robin Gosens, Luis Muriel i Cristian Romero.

SSC Napoli zdołało odpowiedzieć tylko dwoma bramkami. W 58. minucie swój dorobek powiększył Piotr Zieliński. Na kwadrans przed końcem Gosens strzelił gola samobójczego.

Zieliński popisał się trafieniem wyjątkowej urody. Matteo Politano dograł z głębi pola i reprezentant Polski uderzył wolejem. W tej sytuacji Pierluigi Gollini nie miał większych szans na skuteczną interwencję.

Kamery telewizyjne uchwyciły radość Gennaro Gattuso. Trener Napoli w ostatnim czasie publicznie chwalił postawę kadrowicza. 26-latek jest ważnym ogniwem w układance szkoleniowca. W trwającym sezonie ligowym zagrał już w 19 meczach, strzelił 4 gole i zaliczył 3 asysty. Warto zaznaczyć, że już teraz Zieliński poprawił swój dorobek z poprzednich rozgrywek.

W niedzielę drużyna Napoli zaprzepaściła swoją szansę i nie odrobiła straty do czołówki tabeli. W tym momencie zespół Gattuso znajduje się dopiero na 7. pozycji.

Fabiański czy Szczęsny? Arsene Wenger ocenił polskich bramkarzy. "Jego słabością była głowa"

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Zieliński udowodni swoją wartość w kadrze?