Robert Lewandowski się nie zatrzymuje! Tak Polak strzelił bramkę w meczu z FC Koeln (wideo)

Duet Goretzka-Lewandowski w znakomitym stylu rozmontował defensywę 1.FC Koeln w 33. minucie meczu Bundesligi na Allianz Arenie. Piłkę do siatki skierował polski napastnik.

Piotr Bobakowski
Robert Lewandowski strzela gola w meczu z FC Koeln Twitter / twitter.com/ELEVENSPORTSPL / Robert Lewandowski strzela gola w meczu z FC Koeln
"Robert Lewandowski się nie zatrzymuje! Kolejna bramka Polaka w Bundeslidze!" - skomentowano na twitterowym koncie Eleven Sports, gdzie udostępniono wideo (patrz poniżej) z trafieniem reprezentanta Polski przeciwko 1.FC Koeln.

To była dwójkowa akcja. Duet Goretzka-Lewandowski "zabawił się" z rywalami. Najpierw zagranie "piętką", potem założona "siatka" i na koniec "Lewy" nie pomylił się w sytuacji z gatunku "sam na sam" z bramkarzem.

Bramka zdobyta w pierwszej połowie meczu na Allianz Arenie przez Lewandowskiego była jego golem nr 27. w tym sezonie niemieckiej Bundesligi. Polak miał w tym momencie już osiem bramek przewagi nad drugim w klasyfikacji strzelców Andre Silvą z Eintrachtu.

Po pierwszych 45 minutach Bayern Monachium prowadził z FC Koeln 2:0 (spotkanie zakończyło się wygraną Bawarczyków 5:1, a "Lewy" zdobył dwie bramki). Wynik spotkania otworzył w 18. minucie Eric Choupo-Moting (asystował mu Leon Goretzka). Relacja tekstowa na żywo - TUTAJ.

Zobacz akcję Goretzka-Lewy, po której padła bramka na 2:0 dla Bayernu.