"Nogą, głową, nogą. To człowiek-demolka". Tak Robert Lewandowski strzelał bramki VfB Stuttgart (wideo)

W meczu Bundesligi z VfB Stuttgart Robert Lewandowski potwierdził wysoką formę. Polski napastnik Bayernu Monachium po 39 minutach spotkania miał na koncie klasycznego hat-tricka.

Piotr Bobakowski
drugi gol Roberta Lewandowskiego (Bayern) w meczu z VfB Stuttgart Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: drugi gol Roberta Lewandowskiego (Bayern) w meczu z VfB Stuttgart
Robert Lewandowski nie daje o sobie zapomnieć. W meczu 26. kolejki Bayern Monachium - VfB Stuttgart reprezentant Polski rozpoczął strzelanie bramek w 17. minucie. Sześć minut później "Lewy" zdobył kolejnego gola, a w 39. skompletował hat-tricka!

To były trafienia nr 33, 34, i 35 napastnika Bayernu w tym sezonie. Przy pierwszej bramce Polakowi asystował Serge Gnabry. Lewandowski wykorzystał podanie po ziemi z lewej strony, urwał się obrońcom i otworzył wynik sobotniego pojedynku.

Przy drugim golu 32-latka (strzał głową na 3:0) asystę zaliczył Thomas Mueller. "Doppelpack Lewandowskiego. Idealny strzał głową" - skomentowano na twitterowym profilu Eleven Sports, gdzie udostępniono wideo z golami najskuteczniejszego zawodnika Bundesligi.

"Maszyna! Człowiek-demolka" - tak występ Lewandowskiego w pierwszej połowie spotkania (Bayern wygrał 4:0) na Allianz Arenie podsumowali komentatorzy Eleven Sports.

Zobacz gola "Lewego" na 1:0.

Bramka na 3:0.

Trafienie na 4:0.

Zobacz:
Jest oficjalna decyzja ws. występu polskich napastników w meczu z Anglią!
Robert Lewandowski w pogoni za rekordem Muellera. W XXI wieku taki wynik osiągali tylko najwięksi