KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Nowe zarzuty dla Cezarego Kucharskiego. Odmówił odpowiedzi

Prokuratura postawiła nowe zarzuty Cezaremu Kucharskiemu. Były agent piłkarza miał przekazywać tajne informacje niemieckiemu dziennikarzowi - donosi "Business Insider".

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Cezary Kucharski WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Cezary Kucharski
W środę Cezary Kucharski został po raz kolejny przesłuchany przez Prokuraturę Regionalną w Warszawie. Jak ujawnił "Business Insider", były agent Roberta Lewandowskiego usłyszał nowe zarzuty w trwającym od kilku miesięcy śledztwie.

Chodzi o ujawnienie niemieckim mediom poufnych informacji, do których miał dostęp dzięki współpracy z Lewandowskim.

- Podejrzany za pośrednictwem poczty elektronicznej przekazywał dziennikarzowi kopie kontraktów reklamowych zawartych z międzynarodowymi koncernami z branży odzieżowej, spożywczej oraz elektronicznej, a także kopie kontraktów, które piłkarz w 2010 oraz 2016 roku podpisał z niemieckimi klubami piłkarskimi - przekazał prok. Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesięwsporcie: co za strzał! Tę bramkę można oglądać w nieskończoność

Przesłuchany w charakterze podejrzanego Cezary Kucharski nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, odmówił składania wyjaśnień oraz odmówił odpowiedzi na pytania prokuratora - czytamy.

Sprawa dot. Lewandowskiego i jego byłego agenta toczy się od października ubiegłego roku. Wtedy Lewandowski zgłosił zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, a dokładnie o próbie wymuszenia 20 milionów euro.

Tyle miał zażądać Cezary Kucharski za milczenie o rzekomych oszustwach podatkowych Roberta i Anny Lewandowskich. Sporną kwestią było, czy padły słowa o "20 mln euro", jakich menadżer miał zażądać od piłkarza.

Na nagraniach z rozmowy między Kucharskim i Lewandowskim słychać, że ten pierwszy chce dostać od piłkarza taką kwotę i słowa "czuję, że tyle jest wart twój spokój". Kiedy Lewandowski pyta, za co chce te pieniądze, Kucharski oznajmił, że "za to, że będę krył do końca życia, że jesteście ty i żona oszustami podatkowymi".

Według Kucharskiego opublikowane nagrania zostały zmanipulowane.

Niemiec ostrzega Lewandowskiego! Czytaj więcej--->>>

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (19)
 • Witalis Zgłoś komentarz
  @Adela Rozencwajgowa: Aj waj! Czynisz gewałt a się na tym nie znasz. Zajmij się lepiej wekslami Rojtberga z żyrem Zylbersztajna, będzie pożytek z ciebie.
  • kristofd Zgłoś komentarz
   Lewandowska już chyba nie ma szczękościsku bo wszędzie ją widać z rozdziawioną gębą !
   • Adela Rozen Zgłoś komentarz
    Kolejny artykuł o niczym , chodzi głównie o dyskredytację Kucharskiego a Drewniaki wiadomo wolą się nie wypowiadać żeby nie "szczelić" kolejnych gaf...
    • Polak I Zgłoś komentarz
     Nie wypowiadam się, kto cacy , a kto bebe. Jestem tylko ciekawy końca tego zamieszania. Czy obaj popłyną? Czy któryś z nich popłynie? Czy obydwaj są kryształowi i tylko chęć zemsty i
     Czytaj całość
     bujna wyobraźnia Kucharskiego zrobiła zadymę.
     • Poot Zgłoś komentarz
      @kristofd: Szkoda, że nie możesz przeczytać jeszcze raz to co napisałem. Komuś nie podoba się podawanie faktów. Zresztą jak widzę twój komentarz też zniknął. Chyba
      Czytaj całość
      "nadepneliśmy komuś na odcisk". Pytasz: co napiszę jak okaże się że są winni? Podam fakty. Czy w moim usuniętym komentarzu twierdziłem że Lewandowscy są niewinni? Ja podawałem tylko fakty i faktów się trzymam a nie domysłami czy przypuszczeniami typu ''jak się okaże''... Podałem, że sprawa dotyczy roku 2010, przypomniałem, że sprawa rozpętana przez farbowanego lisa z Zabrza niejakiego redaktora Buschmanna dotyczyła przelewów - z firmy do firmy (fotokopie do wglądu w der Spiegel). Sugerowałeś niewinność Kucharskiego więc zapytałem czym objawia się ta jego niewinność? Przesyłaniem poufnych danych firmowych, przekazywaniem danych aktywności finansowej klienta itd? Tak ma wyglądać niewinność? Pytałem, gdzie jego cieżkie działa o których wspominałprzy powtórnym przesłuchaniu? Dlaczego się nie broni? Przypomniałem również sprawy Pana Buschmanna, który oskarżył faceta o manipulacje meczami. No cóż pan Buschmann miał udowodnić swoje zarzuty. Po 5 latach (słownie pięciu) na żądania sądu stwierdził, że dowody takowe miał ale zniknęły ponieważ całą dokumentację dowodową przechowywał w pamiąci swojego telefonu komórkowego, który wpadł mu do kałuży i... wszystko zniknęło. NIE nie piszę kawałów. To żadna bajka czy anegdota. Jeżeli znasz język niemiecki łatwo się doszukasz wszystkiego o tym panu o tym zdarzeniu. Dość pisaniny bo nie wiadomo co się komu nie spodoba i wszystko znowu pisanie ''na darmo''.
      • kristofd Zgłoś komentarz
       @ Poot - obstaję przy swoim i ciekawi mnie co napiszesz jeżeli okaże się że jednak Lewandowscy są oszustami podatkowymi
       • obiektywny Zgłoś komentarz
        A w Wolsztynie wszyscy zdrowi?
        • papandeo Zgłoś komentarz
         Jak taki człowiek może być agentem?
         • hanysz Zgłoś komentarz
          ten artykuł POwinien znaleźć się w dziale POlitycznym. Przecież kucharski był POsłem na Sejm z ramienia po. A to tłumaczy jego donoszenie niemcom w 100 procentach
          • Jurek 150 Zgłoś komentarz
           Order od Andrzeja i niemieckie euro swoje zrobią
           • Modafi Zgłoś komentarz
            Odmówił składania wyjaśnień, oraz odmówił odpowiedzi na pytania prokuratora. Opublikowane nagrania wg Kucharskiego zostały zmanipulowane. Szkoda, że nie dodał, że to wszystko jest
            Czytaj całość
            sprawą polityczną. Ciekawe czy już był u Giertycha po porady, odnośnie tego, jak ma zeznawać?
            • Jurek 150 Zgłoś komentarz
             Czyli przekazał przekazał przekręty, które miały być utajnione. Dobre.
             • ZK590 Zgłoś komentarz
              Kucharki? przecież to jest wsza.
              Zobacz więcej komentarzy (1)
              Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
              ×
              Sport na ×