Serie A. Zmiennik Wojciecha Szczęsnego bez szans. Wspaniały gol z rzutu wolnego (wideo)

Podczas pierwszej połowy spotkania pomiędzy Juventusem a Parmą, Gaston Brugman nie dał szans Gianluigiemu Buffonowi. Doświadczony golkiper skapitulował po fantastycznym uderzeniu urugwajskiego zawodnika z rzutu wolnego.

Mateusz Byczkowski
Dla Starej Damy środowy mecz nie zaczął się najlepiej. Juventus FC stracił gola w 25. minucie po wspaniałym strzale Gastona Brugmana z rzutu wolnego. Gianluigi Buffon, który zastąpił w tym spotkaniu Wojciecha Szczęsnego, nie miał żadnych szans.

Ostatecznie Bianconerim udało się wyrównać jeszcze przed przerwą. Wszystko za sprawą trafienia Alexa Sandro. W drugiej połowie brazylijski defensor wpisał się na listę strzelców po raz drugi.

Juventus wygrał 3:1 i w tabeli Serie A przegonił Atalantę Bergamo. Stara Dama ma jednak małą szansę na obronę tytułu. Do lidera, Interu Mediolan, zespół trenera Andrei Pirlo traci aż jedenaście punktów.

Bianconeri w następnej kolejce zmierzą się z Fiorentiną (25 kwietnia). Kluczowe spotkanie odbędzie się jednak 9 maja. To wtedy mistrzowie Włoch zagrają z Milanem, który aktualnie wyprzedza ich o punkt.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)