To był wymarzony debiut. Zobacz skrót meczu Bodo/Glimt - Legia Warszawa [WIDEO]

Legia Warszawa wygrał na wyjeździe z Bodo/Glimt 3:2 w pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Zobacz, w jaki sposób mistrz Polski sięgnął po cenne zwycięstwo.

PS
Fredrik Andre Bjorkan (z lewej) oraz Bartosz Kapustka (w środku) PAP/EPA / Mats Torbergsen / Na zdjęciu: Fredrik Andre Bjorkan (z lewej) oraz Bartosz Kapustka (w środku)
Legia Warszawa kapitalnie weszła w mecz z FK Bodo/Glimt w pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów, bo już w drugiej minucie prowadzenie dał Luquinhas. W 41. minucie natomiast Mahir Emreli zaliczył pierwsze trafienie w barwach mistrzów Polski i było już 2:0.

Rywale jednak dwukrotnie łapali kontakt z Legią. Najpierw na 2:1, a później, na 3:2. Takim też wynikiem zakończył się mecz w Norwegii. Wymarzony debiut w Legii zaliczył Emreli, bo gdy schodził z boiska, miał na koncie dwie bramki.

Legia jest w dobrej sytuacji przed rewanżem. Trzy bramki na terenie rywala to dużo, choć przypomnijmy, że zasada goli strzelonych na wyjeździe już nie obowiązuje.

Rewanż pomiędzy tymi zespołami odbędzie się już za tydzień, 14 lipca, w Warszawie.