La Liga. Fatalny początek Getafe

Nie tak piłkarze Getafe wyobrażali sobie początek sezonu. W pierwszych czterech kolejkach drużyna nie zdobyła nawet punktu i zajmuje przedostatnie miejsce w La Lidze.

Michał Piegza
mecz Getafe CF - Elche CF Getty Images / Juanjo Martin / Na zdjęciu: mecz Getafe CF - Elche CF
Nie tak piłkarze Getafe wyobrażali sobie początek sezonu w La Lidze. Drużyna przegrała pierwsze trzy potyczki i w klubie zrobiło się nerwowo.

Domowe spotkanie z Elche miało być przełomowym. Jednak gospodarze znowu zawiedli. Tym razem w meczu strzelono tylko jednego gola.

Bramka padła w 69. minucie Wówczas Lucas Perez znalazł się w dogodnej sytuacji. Precyzyjny strzał znalazł drogę do bramki.

Po stracie gola gospodarze nie byli w stanie odwrócić losów gry. Getafe w La Lidze zajmuje przedostatnie miejsce, podobnie jak Deportivo Alaves nie zdobyło jeszcze punktu.

Na zwycięstwo wciąż czeka Granada. Tym razem drużyna przegrała z Realem Betis, gole tracąc pod koniec 1. i 2. połowy. Trafienie Luisa Suareza w 66. minucie w takiej sytuacji niewiele dało. Gracze z Sewilli sięgnęli po pierwszy komplet punktów w sezonie.

Getafe CF - Elche CF 0:1 (0:0)
0:1 - Perez 69'

Granada CF - Real Betis 1:2 (0:1) 0:1 - Rodri 45+2' 1:1 - Suarez 66' 1:2 - Canales 89'