Podanie "palce lizać" i bramka. Nagranie z Krychowiakiem niesie się po sieci

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Grzegorz Krychowiak pokazał klasę
Materiały prasowe / / Grzegorz Krychowiak pokazał klasę

Pomocnik reprezentacji Polski poprawił swój dorobek w meczu FK Krasnodar - FK Sochi. Grzegorz Krychowiak otworzył drogę do bramki swojemu koledze. W drugiej połowie Polak ustalił rezultat na 3:0.

W tym artykule dowiesz się o:

Minimalnym faworytem niedzielnego spotkania był zespół FK Sochi, ale to podopieczni Wiktora Gonczarenki ruszyli do ataku od samego początku. FK Krasnodar rozpoczął strzelanie już w 2. minucie.

Jhon Cordoba dograł do wychodzącego na pozycję Eduarda Spertsyana, pomocnik zwiódł obrońcę rywali i sfinalizował akcję. Po tej bramce drużyna gospodarzy nadal naciskała.

W 21. minucie Grzegorz Krychowiak popisał się fantastycznym kilkudziesięciometrowym przerzutem. Do piłki dopadł Remy Cabella, Francuz upokorzył przeciwnika i wpisał się na listę strzelców. Drużyna Polaka kończyła pierwszą połowę w osłabieniu, ponieważ Uros Spajić został wyrzucony z boiska.

Ostatecznie miejscowi zwyciężyli 3:0. Ostatnie słowo należało do Krychowiaka, który w 64. minucie wykorzystał rzut karny.

Krychowiak bardzo szybko wywalczył sobie miejsce w składzie po przeprowadzce do FK Krasnodar. Reprezentant Polski dostał kredyt zaufania od Gonczarenki, który wręczył mu opaskę kapitana. Doświadczony pomocnik ma już na koncie jedną bramkę oraz asystę.

W niedzielę Polacy błyszczeli w rosyjskiej Premier Lidze. Sebastian Szymański przyczynił się do zwycięstwa Dinama Moskwa z Rubinem Kazań (więcej TUTAJ).