Gigantyczny skandal w meczu Klasy A!

Decyzja sędziego wzburzyła zawodnika gości do tego stopnia, że nie potrafił opanować nerwów. Po tym, jak zobaczył czerwoną kartkę, uderzył arbitra w twarz. Mecz Klasy A na Podkarpaciu zakończył się przedwcześnie, w atmosferze skandalu.

Michał Fabian
zawodnik drużyny Błękitni Wierzbna uderza sędziego w twarz Facebook / Podkarpacie LIVE / Na zdjęciu: zawodnik drużyny Błękitni Wierzbna uderza sędziego w twarz
W miniony weekend w Klasie A Przeworsk (woj. podkarpackie) Żuraw Żurawiczki podejmował Błękitnych Wierzbna. W drugiej połowie, przy stanie 1:2, doszło do skandalicznej sytuacji.

Piłkarz gości Marcin Zieliński przewrócił się po starciu z rywalem i domagał się odgwizdania faulu. Sędzia nie użył jednak gwizdka. Zawodnik ruszył do niego z pretensjami i - najprawdopodobniej za niecenzuralne słowa - obejrzał czerwoną kartkę.

To jednak nie był koniec zamieszania. Wzburzony Zieliński uderzył sędziego otwartą dłonią w twarz. Decyzja arbitra mogła być tylko jedna. Po tym, jak naruszona została jego nietykalność cielesna, zakończył spotkanie (w 68. minucie).

Zobacz skandaliczne zachowanie piłkarza (źródło: PodkarpacieLIVE/Wiecho Jar)

Wszystko wskazuje na to, że spotkanie zostanie zweryfikowane jako walkower 3:0 na korzyść gospodarzy. Decyzję w tej sprawie podejmie Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Zawodnikowi Błękitnych grozi zaś długie zawieszenie.