Kiks Zlatana Ibrahimovicia. To mógł być gol kolejki [WIDEO]

Zlatan Ibrahimović wrócił na boisko i chciał zdobyć efektowną bramkę. Próba snajpera AC Milan zakończyła się niepowodzeniem.

Rafał Szymański
przewrotka Zlatana Ibrahimovicia Materiały prasowe / Eleven Sports / Na zdjęciu: przewrotka Zlatana Ibrahimovicia
Sobotnie spotkanie było niezwykle emocjonujące, kibice "Rossonerich" przeżywali prawdziwą huśtawkę nastrojów. Hellas Werona prowadził 2:0 dzięki bramkom Gianluki Caprariego i Antonina Baraka, który wykorzystał "jedenastkę".

AC Milan przebudził się w drugiej połowie. Gola kontaktowego strzelił Olivier Giroud, później Franck Kessie znalazł drogę do siatki z rzutu karnego. W 77. minucie na murawie zameldował się Zlatan Ibrahimović, który w ostatnich tygodniach narzekał na kontuzję.

Po wejściu Szweda Koray Gunter zmylił własnego bramkarza. Gol samobójczy Niemca przesądził o zwycięstwie AC Milan (3:2).

Mediolańczycy mogli zdobyć jeszcze jedną bramkę. Ibrahimović w samej końcówce chciał zaznaczyć swoją obecność na boisku i złożył się do efektownej przewrotki. Doświadczony napastnik fatalnie skiksował.

Ibrahimović rozegrał pierwszy mecz od 12 września. W tym sezonie Serie A uzbierał łącznie 43 minuty. 40-latek pierwotnie był powołany do kadry narodowej, jednak nie stawił się na zgrupowaniu Szwedów ze względu na problemy zdrowotne.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)