Łukasz Jurkowski grzmi po meczu Legii. Ostry werdykt ws. rzutów karnych

Łukasz Jurkowski, który jest wielkim fanatykiem Legii Warszawa, postanowił dosadnie odnieść się do decyzji sędziowskich podczas meczu ekipy ze stolicy z SSC Napoli (1:4). Jest przekonany, że jego ukochany zespół został oszukany.

Mateusz Domański
Łukasz Jurkowski Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Łukasz Jurkowski
Zaczęło się pięknie. Legia Warszawa prowadziła z SSC Napoli już od 10. minuty czwartkowego meczu Ligi Europy. Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy.

Druga połowa przebiegała po myśli drużyny z Neapolu. W 51. minucie, z rzutu karnego, trafił Piotr Zieliński. Nieco ponad 20 minut później prowadzenie gościom dał Dries Mertens. On też strzelił gola z jedenastu metrów.

Później padły jeszcze dwie bramki i ostatecznie neapolitańczycy wygrali przy Łazienkowskiej 4:1.

Zawodnik MMA i komentator Łukasz Jurkowski uważa, że wspomniane rzuty karne były przyznane niesłusznie.

"Obejrzałem powtórki z wczorajszego meczu. Dwa karne z du**. Nie zapraszam do dyskusji. Zapraszam w niedzielę na mecz! Obrażać to się można na swoją żonę czy dziewczynę, a nie Legię Warszawa. Czuwaj" - napisał na Twitterze.

Choć Jurkowski "nie zaprosił" do dyskusji, to internauci i tak swoje napisali. Wiele osób nie zgadza się z jego uwagami dotyczącymi decyzji sędziowskich.