Sensacyjne informacje w sprawie Paulo Sousy

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Paulo Sousa
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Paulo Sousa
zdjęcie autora artykułu

Portugalski portal "Mais Futebol" przekazał zaskakujące doniesienia na temat Paulo Sousy. Według informacji tamtejszych dziennikarzy po selekcjonera reprezentacji Polski zgłosił się jeden z czołowych klubów w... Ameryce Południowej.

Paulo Sousa został selekcjonerem reprezentacji Polski w styczniu tego roku. Zastąpił na tym stanowisku Jerzego Brzęczka i poprowadził Biało-Czerwonych do drugiego miejsca w grupie w eliminacjach do przyszłorocznego mundialu.

Jego podopiecznych czeka teraz turniej barażowy. 24 marca Polacy zagrają na wyjeździe z Rosją i w przypadku wygranej o awans powalczą z Czechami lub Szwecją. Od tego, czy Polska zagra na MŚ, ma zależeć przyszłość Sousy.

Tymczasem portugalski portal "Mais Futebol" poinformował, że Paulo Sousa otrzymał propozycję pracy w Boca Juniors. Obecny trener - Sebastian Battaglia - ma bowiem kontrakt z zespołem tylko do końca tego roku.

ZOBACZ WIDEO: Jest na ustach całego świata. Co za gol!

Portugalczycy przekazali ponadto, że Sousa otrzymał od Boca zapytanie na temat oczekiwań finansowych. "Sousa skupia się teraz na reprezentacji Polski" - dodali, ucinając spekulacje.

Według informacji portalu meczyki.pl, we wtorek ma dojść do spotkania Paulo Sousy z prezesem PZPN Cezarym Kuleszą. Wiadomo, że podczas rozmowy podsumują kończący się rok. Mówi się także, że spotkanie ma poprawić relacje selekcjonera z prezesem.

Czytaj także:Te słowa nie spodobają się Mioduskiemu. Były pracownik Legii nie gryzł się w językUciekają mecze Lewandowskiemu. Czasu coraz mniej

Źródło artykułu: