KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Ostra reakcja na słowa adwokata Lewandowskiego. "Stoi tam gdzie Pegasus"

Adwokat Roberta Lewandowskiego udzielił szczerego wywiadu, w którym zdecydowanie wypowiedział się na temat Cezarego Kucharskiego. Na odpowiedź samego zainteresowanego oraz jego mecenasa nie trzeba było długo czekać. Uderzyli w polityczne tony.

Artur Babicz
Artur Babicz
Robert Lewandowski WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
W czwartek szerokim echem odbił się wywiad adwokata rodziny Lewandowskich - prof. Tomasza Siemiątkowskiego - na temat działań byłego menadżera kapitana reprezentacji Polski - Cezarego Kucharskiego. Ten w wielu materiałach zarzucał swojemu byłemu klientowi oraz jego żonie wiele oszustw o charakterze finansowym (więcej na ten temat TUTAJ).

Prof. Siemiątkowski w rozmowie z Onetem wprost powiedział, co sądzi o tego typu działaniach. - Wciąż kłamie, obraża, insynuuje i pomawia, atakując zza winkla. W gwarze ulicznej są określenia na takie osoby - podkreślał adwokat Roberta Lewandowskiego.

Zdecydowana odpowiedź Kucharskiego

Na odpowiedź drugiej strony nie trzeba było długo czekać. Do wywiadu z prof. Siemiątkowskim odniósł się na Twitterze Krzysztof Ways, adwokat Cezarego Kucharskiego. Były menadżer polskiego napastnika zresztą również udostępnił tę wypowiedź.

ZOBACZ WIDEO: Huknął nie do obrony! Tę bramkę można oglądać godzinami

- Mecenas Siemiątkowski stoi tam, gdzie Pegasus, choćby nie wiem jak zaklinał rzeczywistość. Żaden obywatel w tym systemie politycznym nie może liczyć na to, że złoży pismo do prokuratora generalnego, a ten tego samego dnia zajmie się sprawą. Totalna ustawka - napisał mecenas Krzysztof Ways.

W swoim komentarzu mecenas Ways posłużył się przykładem afery Pegasusa, w której to polskie służby miałyby podsłuchiwać mecenasa Romana Giertycha oraz prokurator Ewę Wrzosek (więcej o sprawie Pegasusa TUTAJ).

Adwokat Cezarego Kucharskiego, podobnie jak jego klient, insynuuje, iż zarówno Lewandowscy, jak i ich mecenas mogą liczyć na szczególne traktowanie w prokuraturze. Potwierdzeniem tych słów miałby być fakt, iż zawiadomienie złożone przez prof. Siemiątkowskiego w sprawie Lewandowscy - Kucharski rozpatrywać zaczęto już w dniu złożenia wniosku. Na takie tempo działań prokuratury nie mogą natomiast liczyć pozostali obywatele Polski.

Robert i Anna Lewandowscy stanowczo odpierają wszystkie zarzuty stawiane przez Cezarego Kucharskiego. Niedawno głos w tej sprawie zabrała Monika Bondarowicz, czyli rzeczniczka piłkarza, która wypowiedziała się na temat domniemanego wyprowadzania pieniędzy przez kapitana reprezentacji Polski ze spółki RL Management (więcej na ten temat TUTAJ).

Zobacz także: Nieciekawa sytuacja finansowa Widzewa
Zobacz także: Ekspert tłumaczy wycenę Lewandowskiego

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (11)
 • random47 Zgłoś komentarz
  Kucharski wychodzi z założenia , że Sąd sądem a sprawiedliwość musi być po jego stronie. Menager to taka hiena , która żywi się na pracy innych a sport jak mało jaka inna instytucja
  Czytaj całość
  stwarza ku temu okazje.Wygląda to tak , że jak chcesz opuścić taką hienę to ona może narobić ci kłopotów.
  • Omen Nomen Zgłoś komentarz
   Ach te magistry im więcej pieniędzy tym więcej machlojek ...
   • Areccioni Zgłoś komentarz
    Kolejny przykład amatorszczyzny naszego systemu medialnego. "Redaktorzy" dostali "prikaz "aby pisać chlam na cześć wielebnego Roberta... Niestety, na poziomie wokand
    Czytaj całość
    sadowych każde słowo jest obosieczna bronią. Kolejny przykład piłkarza który absolutnie nie potrafi dobrać sobie odpowiednich ludzi, mieć trochę wyobraźni ( poza boiskowa) i działać w sposób pragmatyczny ( właśnie sam sobie kopie grób wizerunkowy). Do tego włączył " rodzinę", która zna się na biznesie jak się zna ... PROWINCJONALNIE.
    • Witalis Zgłoś komentarz
     Hahah ale redaktorki SF mają fuchę: jeden pisze o adwokacie Lewego... drugi o kontrze papugi Kucharza... trzeci spłodzi "artykuł" o rekontrze jeszcze dziś czy dopiero jutro? :D
     • yes Zgłoś komentarz
      Uważam, że w sprawie Kucharski-Lewandowki nie powinny SF wchodzić między "wódkę i zakąskę" Niech coś w sprawie się wyjaśni - czy faktycznie trzeba na bieżąco pisać o
      Czytaj całość
      ruchach i targach?
      • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
       Świetna i dobra kontra Kucharza!
       Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
       ×
       Sport na ×