To była totalna demolka. A gol Lewandowskiego? Musicie zobaczyć!

Pół metra przed bramką, nikogo obok Roberta Lewandowskiego. Wystarczyło tylko dołożyć nogę i cieszyć się z gola. Tak w jesiennym meczu z Bochum polski napastnik zdobył swoją bramkę.

Bartosz Zimkowski
Robert Lewandowski Materiały prasowe / Viaplay / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
To była piąta kolejka tego sezonu Bundesligi. Bayern Monachium był zdecydowanym faworytem w starciu z Bochum, ale mało kto się spodziewał, że mecz skończy się deklasacją.

Mistrzowie Niemiec wygrali aż 7:0, a Robert Lewandowski także dołożył jedno trafienie. Polak trafił do siatki z odległości... pół metra. Tego nie dało się spudłować.

Polski napastnik boisko opuścił w 68. minucie. Bramkę "Lewego" można zobaczyć w filmie poniżej.

Strzelanie w jesiennym meczu rozpoczął w 17. minucie Leroy Sane, który uderzeniem z rzutu wolnego pokonał bramkarza. Jeszcze w pierwszej połowie do siatki trafili: Joshua Kimmich, Serge Gnabry oraz Vasilios Lampropoulos (bramka samobójcza).

Po zmianie stron Bayern nie zwalniał tempa. Najpierw gola strzelił Lewandowski, a następnie Kimmich oraz Eric Choupo-Moting.

W sobotę dojdzie do rewanżu pomiędzy tymi drużynami. Bochum podejmie Bayern. Początek meczu o godz. 15:30. Transmisja w Viaplay.