Messi wymownie zareagował na porażkę PSG

Paris Saint-Germain był bliski awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Marzenia o triumfie w tych rozgrywkach prysły niczym bańka mydlana przez Karima Benzemę. Lionel Messi był załamany, co najlepiej pokazuje to zdjęcie.

Łukasz Witczyk
Lionel Messi Getty Images / Angel Martinez / Na zdjęciu: Lionel Messi
Miliony wydawane na pensje gwiazd nie pomogły Paris Saint-Germain w odniesieniu największego sukcesu w historii. Francuski klub ma zdominować rywalizację w Lidze Mistrzów, ale w obecnej edycji podbój Europy zakończył już na 1/8 finału. W dwumeczu lepszy okazał się Real Madryt.

Jednak to PSG lepiej rozpoczęło mecz i prowadziło po trafieniu Kyliana Mbappe. Do 61. minuty na tablicy wyników było 1:0 dla wicemistrza Francji. Biorąc pod uwagę wygraną 1:0 w pierwszym meczu, był to bardzo dobry rezultat. Wtedy jednak do głosu doszedł Karim Benzema.

Francuz w 17 minut skompletował hat-tricka i wyrzucił Paris Saint-Germain z Ligi Mistrzów. Piłkarze francuskiego zespołu byli załamani. Nastrój w zespole najlepiej obrazuje powyższe zdjęcie Lionela Messiego.

Gdy Benzema strzelił trzecią bramkę, Messi z niedowierzaniem patrzył na to, co zrobił Francuz. Tylko złapał się za głowę i był załamany. Wynik 3:1 oznacza, że to Real przeszedł dalej, a PSG może skupić się już tylko na Ligue 1.

Szaleństwo na Santiago Bernabeu! Madryt szaleje, Paryż znowu we łzach!