Liga Mistrzów. Wyniki wtorkowych meczów

Po pierwszych meczach ćwierćfinałowych dwie drużyny angielskie znajdują się bliżej rozgrywek Ligi Mistrzów. We wtorek Manchester City 1:0 pokonał Atletico Madryt, a Liverpool 3:1 wygrał na wyjeździe z Benfiką Lizbona.

Michał Piegza
Luis Diaz Getty Images / Andrew Powell/Liverpool FC / Na zdjęciu: Luis Diaz
Za nami dwa pierwsze mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Tylko jeden gol padł w Manchesterze. Gracze City długo nie potrafili złamać obrony Ateltico. W końcu w 70. minucie dogranie Phila Fodena wykorzystał Kevin De Bruyne.

Cztery bramki padły w Lizbonie. Do przerwy Liverpool prowadził 2:0 po golach zdobywanych przez Ibrahimę Konate i Sadio Mane. Chwilę po zmianie stron Benfica złapała kontakt bramkowy po bramce strzelonej przez Darwina Nuneza. Wynik gry na 3:1 dla gości ustalił w 87. minucie Luis Diaz.

Manchester City - Atletico Madryt 1:0 (0:0) --> RELACJA
1:0 - Kevin De Bruyne 70'

Benfica Lizbona - Liverpool FC 1:3 (0:1) --> RELACJA
0:1 - Ibrahima Konate 17'
0:2 - Sadio Mane 34'
1:2 - Darwin Nunez 49'
1:3 - Luis Diaz 87'

Manchester City wygra rozgrywki Ligi Mistrzów?