LM: piłkarzom puściły nerwy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Shaun Botterill / Zamieszanie na meczu Atletico - Manchester City

Bardzo nerwowy przebieg miała końcówka meczu Atletico Madryt - Manchester City (0:0). Pomiędzy zawodnikami doszło do przepychanek, posypały się także kartki. Jeden z zawodników musiał opuścić plac gry.

W pierwszym spotkaniu Manchester City pokonał Atletico Madryt 1:0 i do stolicy Hiszpanii jechał bronić minimalnej przewagi. Podopieczni Diego Simeone próbowali atakować, ale mieli problemy ze stwarzaniem groźnych sytuacji.

Ostatnie minuty meczu były natomiast bardzo nerwowe. Po faulu Felipe na Philu Fodenie, zawodnicy obu ekip zaczęli się przepychać.

Na boisku mocno się zakotłowało. Minęła dłuższa chwila, zanim sytuację udało się opanować. Felipe za swoje zagranie otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Przepychanki piłkarzy w Madrycie (fot. Shaun Botterill/Getty Images)

Ukarani żółtymi kartkami zostali także Nathan Ake oraz Stefan Savić, a spotkanie przedłużyło się z tego powodu o ponad dziesięć minut. Ostatecznie padł bezbramkowy remis, który premiował awansem Manchester City.

Czy Manchester City zwycięży w Lidze Mistrzów?