"Liverpool zagrał w dziadka z United". Eksperci pod wrażeniem postawy "The Reds"

Liverpool rozbił Manchester United 4:0 w kolejnym meczu Premier League i pokazał Manchesterowi City, że nie odpuści w walce o mistrzostwo. Użytkownicy Twittera byli pełni podziwu dla "The Reds". Zwrócili także uwagę na przyszłość United.

Dawid Franek
Mohamed Salah PAP/EPA / Na zdjęciu: Mohamed Salah
Liverpool w spotkaniu z Manchesterem United szybko wziął sprawy w swoje ręce. Prowadzenie gospodarzom w piątej minucie meczu dał Louis Diaz. W pierwszej połowie bramkę zdobył jeszcze Mohamed Salah. W drugiej części pojedynku "The Reds" dokończyli dzieła. Znów do siatki rywali trafił Salah, a gola zdobył także Sadio Mane. Piłkarze Juergena Kloppa pokazali miejsce w szeregu drużynie prowadzonej przez Ralfa Rangnicka. Nic dziwnego, że grą Liverpoolu zachwycano się na Twitterze.

"9 goli w 2 meczach przeciwko Manchesterowi United. Dobranoc" - napisał Wojciech Piela z "Kanału Sportowego" i "Weszło".

Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl podkreślił, że po raz pierwszy United stracili tyle bramek w dwumeczu Premier League.

"Liverpool zagrał w dziadka z United. Resztę proszę dopisać sobie samemu. Dobranoc" - napisał Wojciech Papuga, ekspert piłkarski.

Cezary Kawecki, statystyk piłkarski zwrócił uwagę na liczbę strzelonych bramek przez Liverpool w tym sezonie.

Z kolei Maciej Łuczak z portalu Meczyki.pl za grę we wtorkowym spotkaniu wyróżnił Thiago.

Maciejowi Łuczakowi wtórował Michał Skiba z "Super Expressu".

Latem Manchester United ma przejąć Erik ten Hag. Jarosław Koliński z "Przeglądu Sportowego" nie ma wątpliwości, że przed nim sporo pracy, aby zbudować dobrą drużynę.

Użytkownicy Twittera zwrócili także uwagę na piękne zachowanie kibiców Liverpoolu, którzy oddali hołd Cristiano Ronaldo. Portugalczyk przeżył tragedię rodzinną i nie mógł zagrać na Anfield.