Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Kulawiak za ostre przewinienie.

1
1
87'

Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Widzew Łódź. Ani gospodarze, ani goście, niezależnie od tego, kto kogo jak nazywa, nie potrafią spożytkować stałych fragmentów gry. Niebawem sędzia da do zrozumienia z pomocą arbitra technicznego, o ile minut zostanie przedłużone widowisko.

1
1
84'
ZMIANA

GKS 1962 Jastrzębie. Schodzi: Patryk Skórecki. Wchodzi: Wojciech Łaski.

Wojciech Łaski #18
82'
ZMIANA

Widzew Łódź. Schodzi: Dominik Kun. Wchodzi: Michael Ameyaw.

Michael Ameyaw #29
1
80'

Daniel Mąka znalazł się na prawym skrzydle i zastąpił tam najczęściej operującego Mateusza Michalskiego. Jego akcja została nagrodzona brawami z trybun, choć zakończyła się niecelnym strzałem.

79'

Niebezpieczne zderzenie z udziałem Miłosza Mleczki. Na szczęście jastrzębianie nie zrobili krzywdy bramkarzowi Widzewa Łódź. Zresztą i vice versa. Nie są potrzebne kolejne zmiany.

77'
ZMIANA

Widzew Łódź. Schodzi: Marcin Robak. Wchodzi: Karol Czubak.

Karol Czubak #68
1
77'

W odpowiedzi akcja gospodarzy. Ani Dominik Kun, ani rażący nieskutecznością Merveille Fundambu nie zdołał umieścić piłki w bramce Grzegorza Drazika. Dlatego wynik pozostaje na styku.

1
komentarz

75'

Podnieśli się z boiska poszkodowani Widzewiacy, a gra ostała wznowiona. GKS 1962 Jastrzębie postanowił wykorzystać delikatną dezorganizację w obozie przeciwnika, a akcja przeprowadzona przez Patryka Skóreckiego została zakończona niecelnym strzałem.

73'

Przerwa w grze spowodowana urazami dwóch ofensywnych podopiecznych Enkeleida Dobiego. Pomocy potrzebowali od medyków swojego klubu Marcin Robak oraz Merveille Fundambu.

71'

Enkeleid Dobi spogląda na potencjalnych zmienników, ale prawdopodobnie zamierza mieszać w swojej poprawnie funkcjonującej jedenastce dopiero w końcowym fragmencie spotkania.

1
68'

Ponownie Widzew Łódź zareagował faulem w pobliżu własnego pola karnego. Ciekawe, czy to celowe działanie, czy jednak podejmowanie niepotrzebnego ryzyka. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Daniel Feruga, którego wstrzelenie było zbyt płaskie i nie sprawiło problemu gospodarzom.

65'

Kilkakrotnie piłka poleciała w pobliże bramki strzeżonej przez Grzegorza Drazika. Do oddania uderzenia składało sie kilku łodzian z Marcinem Robakiem na czele, ale ostatecznie ofiarnie wybronili się przyjezdni.

1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Feruga za ostre przewinienie.

1
1
1
1
1
60'

GKS 1962 Jastrzębie zorganizował się do kontrataku po przechwyceniu futbolówki. Wydaje się, że przyjezdni mogli lepiej zachować się, ponieważ wybiegli kwartetem przeciwko trzem obrońcom Widzewa Łódź. Pochopna decyzja o oddaniu uderzenia i piłka poleciała obok bramki Miłosza Mleczki.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Skórecki za ostre przewinienie.

1
1
komentarz

57'

GKS 1962 Jastrzębie próbuje narzucić swoje warunki rywalizacji, ale bezskutecznie. Trener Paweł Ściebura zdecydował się na wprowadzenie z ławki rezerwowych dwóch naładowanych energią zawodników Jakuba Apolinarskiego oraz Kamila Jadacha.

1
53'

Dużo stałych fragmentów gry ma GKS 1962 Jastrzębie na obrzeżach pola karnego. Przy dośrodkowaniu Daniela Ferugi bramkarz Miłosz Mleczko zdecydował się na postawienie w murze wyłącznie Merveille'a Fundambu. Rozwiązanie okazało się skuteczne, ponieważ przyjezdni nie wykorzystali swojej szansy.

51'

Po przerwie piłka znalazła się po raz drugi w bramce jastrzębian, ale nie było gola z powodu spalonego. Kolejny atak beniaminka i Merveille Fundambu oddał płaskie uderzenie, po nasiąkniętej wodą murawie, i zatrudnił Grzegorza Drazika.

1
48'

Przy piłce ustawili się Daniel Feruga oraz Marek Mróz. Strzelił po raz drugi w tym meczu były pomocnik między innymi Chojniczanki i ROW-u Rybnik, ale za pierwszym razem zabrakło energii, a tym razem dokładności.

1
1
47'

Podanie w pole karne gospodarzy do Daniela Rumina. Napastnik przyjezdnych został co prawda wypchnięty przez podopiecznych Enkeleida Dobiego z szesnastki, ale po sekundzie jeden z nich popełnił faul.

46'

Druga połowa konfrontacji i Widzew Łódź przystąpił do niej z zasłużoną, ale skromną i jeszcze nie bezpieczną zaliczką. GKS 1962 Jastrzębie musi zdecydować się na odważniejsze działania po przerwie.