Z ok, 35 metrów uderzał Moder. W bramkę jednak nie trafił.

2
7
1
88'

Piłka fruwa na przedpolu Bednarka niczym bociany wiosną nad Polską. A bramkarz stoi i się przygląda.

3
1
2
5
6
87'

Bawią się z Kolejorzem goście. Czeka ich radosny powrót do szkockich domków, domów i domostw.

1
2
2
3
85'

Goście domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia nic nie widział. W sumie to dobrze, Szkotom już wystarczy goli.

3
8
3
1
83'

Lech w końcu na połowie Rangersów, jednak do zagrożenia bramce gości bardzo daleka droga.

1
1
3
1
komentarz

Gest fair play Bednarka! Bramkarz przytrzymał bramkę, a Hagi spokojnie sobie uderzył.

5
4
1
1
1
80'
ZMIANA

Rangers FC. Schodzi: Leon Balogun. Wchodzi: Calvin Ughelumba.

wchodzi Wchodzi
Calvin Ughelumba #3
schodzi Schodzi
2
2
4
80'
ZMIANA

Rangers FC. Schodzi: Cedric Itten. Wchodzi: Alfredo Morelos.

Cedric Itten #11
1
2
80'

Z pola karnego ponad bramką uderzył Arfield.

1
1
1
79'

Lech ma problemy z wyjściem z własnej połowy. Goście wysoko atakują Kolejorza i nie pozwalają mu na zbyt wiele.

1
1
2
77'
ZMIANA

Rangers FC. Schodzi: Ianis Hagi. Wchodzi: Ryan Kent.

2
2
2
1
4
77'
ZMIANA

Rangers FC. Schodzi: Bongani Zungu. Wchodzi: Brandon Barker.

Brandon Barker #21
2
2
2
2
4
76'

W końcu Bednarek coś obronił. Strzał Hagiego, chimeryczny golkiper odbił piłkę.

3
2
3
2
1
74'

Tym razem uderzał Aribo, strzał przyblokowany. Będzie rzut rożny.

1
2
3
2
4
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ianis Hagi. I po zawodach! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Connor Goldson, piłka odbiła się od poprzeczki i linii bramkowej. Nadbiegający Hagi wbił ją głową do siatki. Co robił w tym czasie Bednarek? Biegał. 0:2.

Rangers FC
18
20
7
9
21
69'

Z rzutu wolnego uderzył, a może dogrywał Moder. Piłkę złapał bramkarz.

4
3
5
3
6
66'
ZMIANA

Rangers FC. Schodzi: Nathan Patterson. Wchodzi: James Tavernier.

James Tavernier #2
Nathan Patterson #16
3
4
4
3
64'
ZMIANA

Lech Poznań. Schodzi: Jan Sykora. Wchodzi: Dani Ramirez.

64'
ZMIANA
5
4
6
1
3
62'

Nie potrafi Lech w ostatnich minutach zagrozić graczom Rangers. A czasu mają coraz mniej.

3
5
1
59'

Goście chcieli zagrozić Bednarkowi, jednak Kamara trochę się pospieszył i znalazł na spalonym.

4
10
8
4
6
57'

5
56'

Piłka spadła pod nogi Modera, ten od razu uderzył. Jon McLaughlin obronił.

3
3
8
8
15
56'

Puchacz mad murem, ale trochę zbyt słabo i bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.

3
3
2
2
5
54'

Będzie rzut wolny dla Lecha Poznań tuż sprzed linii pola karnego!

8
8
5
53'

Prostopadła piłka do Ishaka, ten jednak został złapany na spalonym.

4
4
4
51'

Groźne uderzenie oddał Hagi, można było przymierzyć jednak jeszcze lepiej. Bednarek obronił.

2
3
3
2
48'

Pokazał się Moder, strzał pomocnika, ale bramkarz na posterunku.

6
4
4
3
4
46'

Wracamy do meczu!

7
4
4
3
46'
ZMIANA

Lech Poznań. Schodzi: Pedro Tiba. Wchodzi: Jakub Moder.

46'
ZMIANA
45'

Sędzia doliczył minutę.

6
6
2
8
4
42'

Kontra gości, Hagi ruszył z piłką, początkowo trochę się pogubił, ale w końcu uderzył z trudnej pozycji. Tuż obok słupka, ale będzie jeszcze rzut rożny.

4
8
5
11
10
41'

Gospodarze na dłużej pod bramką gości. Lechowi zabrakło jednak jakości w ofensywie.

5
9
4
5
5
40'

Piłkarze Lecha rozgrywają piłkę. Wszystko dzieje się niestety na połowie Kolejorza.

2
2
2
8
37'

Tiba mocno uderzył z rzutu wolnego, trafił jednak w mur.

2
6
3
8
36'

Lech wyprowadzał kontrę, Kamińskiemu zabrakło szybkości, ale ostatecznie będzie rzut wolny dla gospodarzy.

4
9
2
4
8
34'

Zdobyty gol jeszcze bardziej uspokoił szkocki zespół. Lech nam się już chyba posypał.

1
4
2
3
7
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cedric Itten. No i po robocie... Kamiński odgrywał piłkę i zagrał do rywala. Itten ruszył z piłką i z ostrego kąta uderzył pod poprzeczkę. Bednarek ugiął kolana i futbolówki odbić nie był w stanie. 0:1!

Rangers FC
23
24
9
16
50
30'

Dwa kwadranse za nami. Co wiemy? Nic nie wiemy. Gdyby goście chcieli ruszyć na Lecha to by to zrobili.

3
7
4
2
4
27'

Małe zamieszanie w polu karnym Lecha Poznań. Obrońcy gospodarzy zatrzymali jednak akcję.

2
3
1
3
10
25'

Niewiele dzieje się na boisku, akcja za akcję, ale wszystko bez większego zagrożenia.

2
5
1
1
22'

Płaski strzał z pola karnego oddał Butko, piłkę zablokował obrońca. Po chwili kontra gości zatrzymana, sędzia dopatrzył się spalonego.

5
6
3
1
3
19'

Uaktywnili się goście, gracze Rangers chcieli dwukrotnie przedostać się pod pole karne Lecha. Na szczęście niewiele im z tego wyszło.

7
1
3
3
7
18'

Więcej z gry ma Lech, goście jak na razie przyjechali do Poznania na wycieczkę.

11
4
1
3
1
15'

Powinno być 1:0! Po dośrodkowaniu Kamińskiego obrońca głową uderzał z pięciu metrów, ale strzelił ponad bramką!

5
5
5
4
20
15'

Marchwiński odgrywał w polu karnym do Sykory, ale zbyt lekko i piłkę w ostatnim momencie wybił obrońca.

1
3
2
9
2
12'
ZMIANA
5
3
10
3
3
10'

Skóraś do gry już nie wróci. A na boisku mecz toczy się w środku pola. Niewiele się dzieje.

2
2
1
12
4
9'

Skóraś cały czas przy linii bocznej. Pomocnik już wstał/ Wróci jednak na boisko?

4
2
6
2
4
7'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bongani Zungu.

10
7
2
3
5'

Skóraś skręcił stopę, chyba będzie potrzebna zmiana.

2
3
4
8
8
4'

Pierwsza okazja Lecha, płaski strzał Tiby, bramkarz z problemami, ale w końcu złapał piłkę.

11
1
3
3'

Pierwszy strzał w meczu, uderzył Zungu, ale ponad bramką.

2
3
2
1
7
2'

Lech stara się wysoko atakować gości. Wszystko jednak dzieje się w dość anemicznym tempie.