Lech Poznań
40' Nika Kwekweskiri 62' Nika Kwekweskiri 90+3' Pedro Tiba
Pogoń Szczecin
11' Luis Mata 65' Kamil Drygas 85' Luka Zahović
1:1

Koniec, jest podział punktów! Piłkarze Pogoni nie zdołali dowieźć korzystnego wyniku. Kamil Grosicki wszedł z ławki i pokazał się z dobrej strony - miał udział przy trafieniu Zahovicia. Adriel Ba Loua jeszcze poczeka na debiut w barwach Lecha.

Parzyszek główkował i obrońca Lecha interweniował w ostatniej chwili.

Piłka meczowa dla Pogoni. Kucharczyk będzie wykonywał rzut rożny.

Maciej Skorża wychodzi z siebie. Tomasz Musiał pokazał żółtą kartkę trenerowi.

Walka w środku pola. Pereira dośrodkował do Marchwińskiego i młody piłkarz zmarnował dobrą okazję.

Gol! Strzelił Pedro Tiba.

Niesamowity zwrot akcji! Zamieszanie w polu karnym Pogoni, piłka trafiła do Tiby, który precyzyjnie uderzył. Stipica nie miał nic do powiedzenia. Portugalczyk utonął w ramionach kolegów.

Tomasz Musiał postanowił doliczyć pięć minut.

Piłkarze Lecha mają pretensje do sędziego, Triantafyllopoulos miał dotknąć piłkę ręką. Tomasz Musiał jest przekonany, że nie było przewinienia.

Gol! Strzelił Luka Zahović. Asystował mu Kacper Smoliński.

Goście dopięli swego! Grosicki świetnie współpracował ze Smolińskim na lewym skrzydle i Zahović trafił do siatki. Napastnik Pogoni wreszcie się przełamał.

Na szczęście Marchwiński wstał i chce kontynuować grę. Kibice nagrodzili piłkarza brawami.

Dramatyczne sceny w polu karnym Pogoni. Filip Marchwiński zderzył się z Dante Stipicą i bezwładnie upadł.

83. minuta i pierwszy celny strzał Pogoni. Grosicki dograł z lewej strony na głowę Carlosa, van der Hart skutecznie interweniował.

Przed polem karnym odnalazł się Kamil Grosicki. Oddał strzał, ale musi jeszcze popracować nad celnością.

Pedro Tiba ucierpiał po starciu z Kacprem Smolińskim.

Barry Douglas wrzucił do Artura Sobiecha, a ten nie przeciął piłki.

Mickey van der Hart nie ma zbyt wiele pracy w dzisiejszym meczu.

Lech Poznań. Schodzi: Mikael Ishak. Wchodzi: Artur Sobiech.

Lech Poznań. Schodzi: Joao Amaral. Wchodzi: Joel Pereira.

Maciej Skorża szykuje potrójną zmianę.

Kamil Grosicki zabawił się z defensorami Lecha Poznań na lewym skrzydle.

Kamil Drygas zszedł z grymasem bólu na twarzy, teraz Sebastian Kowalczyk nie podnosi się z boiska.

Pogoń Szczecin. Schodzi: Luis Mata. Wchodzi: Kamil Grosicki.

Odważna decyzja Runjaicia. Grosicki wzmocnił ofensywę Pogoni.

Zawodnicy Lecha wypychają rywali z pola karnego.

Wielki powrót! Kamil Grosicki jest już gotowy. Kibice właśnie skandują jego nazwisko.

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Drygas.

Przyjezdni zamierzają wykorzystać przewagę liczebną. Fani "Portowców" czekają na wejście Kamila Grosickiego.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Nika Kwekweskiri.

Lech gra w osłabieniu. Gruziński pomocnik leżał na murawie i faulem powstrzymał akcję przeciwników.

Jest odpowiedź Pogoni. Kurzawa strzelił swoją słabszą prawą nogą, piłka zatrzymała się na trybunach.

Gospodarze ruszyli do ofensywy! Joao Amaral uderzył z prawej strony i piłka jeszcze musnęła słupek.

Piłkarze Lecha przeprowadzili zespołową akcję. Ishak wystawił Kwekweskiriemu i piłka po strzale Gruzina przeleciała obok słupka.

Michał Kucharczyk był przekonany, że wywalczył rzut rożny, jednak sędzia był innego zdania.

Zawodnicy Pogoni rozgrywają piłkę i są coraz bliżej pola karnego Lecha.

Zamieszanie pod bramką van der Harta. Strzał Parzyszka był niecelny.

Drugi celny strzał "Kolejorza". Tym razem Kamiński podjął próbę zza pola karnego, lecz trafił prosto w Stipicę.

Niebezpiecznie w polu karnym gości. Stipica nie porozumiał się z Zechem. Bramkarz nerwowo wybił piłkę na aut.

Akcja toczy się pod polem karnym Pogoni.

Pedro Tiba przejął piłkę w środku pola i wypuścił Mikaela Ishaka. Kilka sekund później Portugalczyk oddał strzał z dystansu i Dante Stipica wykazał się refleksem.

Piłkarze Pogoni wznowili grę. Jedna zmiana w szeregach Lecha.

Piłkarze Pogoni mają niezwykle trudne zadanie. W trwającym sezonie Lech jeszcze nie stracił bramki przy Bułgarskiej.

Tomasz Musiał nie doliczył ani jednej minuty. Nie doczekaliśmy się bramek, po pierwszej połowie mamy remis. Przyjezdni mogli prowadzić - Benedikt Zech zmarnował dogodną sytuację.

Sędzia zatrzymał grę, Kamil Drygas przez chwilę nie podnosił się z murawy.

Piotr Parzyszek próbował uderzenia głową przed polem karnym.

Żółtą kartkę otrzymał Nika Kwekweskiri.

Skóraś przewrócił się w polu karnym po podaniu Kwekweskiriego. Sędzia Musiał nie zareagował.

Kucharczyk zażegnał niebezpieczeństwo w polu karnym Pogoni.

Świetny rajd Jakuba Kamińskiego. Skrzydłowy zszedł do środka i Kamil Drygas stanął na jego drodze.

Antonio Milić chciał wybić na rzut rożny, ale w ostatniej chwili Kacper Smoliński musnął piłkę.

Satka szukał podaniem Ishaka. Snajper Lecha nie sięgnął piłki.

Strata za stratą. Mickey van der Hart złapał piłkę po centrze Michała Kucharczyka.

Kamiński napędził akcję "Kolejorza", a następnie Amaral oddał piłkę rywalom.

Wygląda na to, że drużyna gości przejęła inicjatywę.

Na lewej stronie aktywny jest Mata. Portugalczyk po raz kolejny przegrał pojedynek ze Skórasiem.

Gracze Pogoni szukają sobie miejsca na połowie Lecha. Dużo niedokładności po obu stronach.

Joao Amaral zwija się z bólu po starciu z Sebastianem Kowalczykiem. Niewykluczone, że będzie potrzebna zmiana.

Amaral nie zdołał opanować piłki przed polem karnym Pogoni. Murawa jest w nie najlepszym stanie.

"Portowcy" starają się uspokoić grę.

Zawodnicy Lecha mieli rzut rożny, jednak cofnęli się na własną połowę.

Rafał Kurzawa zagrał na krótki słupek i Barry Douglas upadł na murawę po zderzeniu z rywalem.

Mata przegrał pojedynek ze Skórasiem, kolejny rzut rożny.

Pogoń powinna prowadzić 1:0! Kucharczyk zagrał z narożnika boiska, Zech dopadł do piłki i spudłował z niewielkiej odległości.

Zespół Macieja Skorży zdecydowanie lepiej wszedł w mecz. Kibice czekają na pierwszego gola przy Bułgarskiej.

Kamiński dostrzegł w polu karnym Ishaka. Strzał kapitana Lecha został zablokowany przez obrońców Pogoni.

Żółtą kartkę otrzymał Luis Mata.

Obiecujący kontratak gospodarzy. Kwekweskiri rozpoczął akcję, oddał piłkę Skórasiowi, który zmarnował sytuację.

Kolejny rzut wolny dla Lecha. Przed polem karnym Amaral był przygotowany do uderzenia, lecz minął się z piłką.

Kwekweskiri dośrodkował z rzutu wolnego, Satka wygrał pojedynek główkowy, ale nic z tego nie wyszło.

Douglas przez kilkadziesiąt sekund przymierzał się do rzutu z autu. Lech błyskawicznie stracił piłkę.

Słabe dośrodkowanie Kurzawy, chwilę później Mata posłał piłkę w trybuny.

Pierwsza próba Pogoni. Parzyszek strzelił z dystansu, jednak został zablokowany. Rzut rożny.

Lech wygrał losowanie, zaczynamy!

Sędzią meczu będzie Tomasz Musiał.

W kadrze Pogoni nie mogło zabraknąć Kamila Grosickiego. Być może Wybitny Reprezentant Polski wejdzie z ławki w drugiej połowie.

W składzie Lecha nie ma większych zaskoczeń. Pedro Rebocho rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

Przed nami najciekawiej mecz na szczycie PKO Ekstraklasy. Zdecydowanym faworytem będzie Lech Poznań, który zajmuje fotel lidera tabeli. Pogoń Szczecin ma trzy punkty straty do "Kolejorza".