Karne (4:2)
Zakończony
Francja
komentarz

Ależ to były emocje. Ten finał przejdzie do historii. Argentyna po raz trzeci w została mistrzem świata!

72
21
10
24
32
komentarz

4:2 - Montiel pewnie do bramki i Argentyna mistrzem świata!

108
27
10
35
41
komentarz

3:2 - Kolo Muani w środek i Francja wciąż w grze!

30
10
6
10
15
121'
34
32
10
6
10
komentarz

3:1 - Paredes płasko, pod ręką Llorisa i Argentyna coraz bliżej!

23
10
4
14
20
komentarz

2:1 - Aurelien Tchouameni uderzył płasko w lewą stroną, ale w bramkę nie trafił!

33
24
4
16
14
komentarz

2:1 - Dybala w środek bramki, ale skutecznie!

37
16
14
14
24
komentarz

1:1 - strzał Comana w lewy róg obronił bramkarz!

38
17
6
34
20
komentarz

1:1 - Messi do siatki, lekko, ale skutecznie!

53
20
2
30
42
komentarz

0:1 - Strzał Mbappe po rękach bramkarza do siatki!

komentarz

Już polosowane. Strzelamy na stronę, po której zasiadają Argentyńczycy. Do bramki wchodzi Martinez.

14
4
4
6
4
komentarz

Ostatnie narady przed konkursem jedenastek. Za moment losowania.

komentarz

Przed nami loteria, czyli konkurs rzutów karnych!

52
20
10
10
14
120+3'

Maritnez uratował Argentynę wygrywając w sytuacji sam na sam z Muanim!

56
20
10
26
22
90+3'

Lautaro sam na sam z bramkarzem, Lloris nogami obronił, ale i tak był spalony.

30
14
10
10
10
120+1'
34
14
14
16
30
120+1'
20
14
4
10
14
120'

Jeszcze 3 minuty meczu.

2
4
4
6
14
120'

Tymczasem Francuzi mogli zadać cios! Muani omal nie sięgnął piłki głową!

10
6
2
10
10
120'

Argentyna jeszcze szuka gola na 4:3. Czasu już jednak jest niewiele.

26
14
2
6
20
118'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Martinez w przeciwnym rogu, piłka w bramce. 3:3!

305
100
30
60
125
117'
100
32
14
32
42
116'

Montiel ręką zablokował strzał i będzie trzeci rzut karny w meczu!

54
40
14
20
35
115'
114'

Paredes ostro zaatakował Camavingę.

40
20
10
10
20
113'
16
14
6
6
6
112'

Francja zaczyna ryzykować w tyłach. Czy mistrzom świata uda się po raz drugi wrócić do gry?

24
6
4
4
4
110'

Jeszcze mieliśmy VAR, ale spalonego nie było. Gol prawidłowy. Niewiele czasu ma Francja!

36
14
10
14
24
108'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Argentyna ponownie na prowadzeniu! Pogubiła się obrona Francji! Strzał Lautaro Martineza odbił Lloris, dobitka Messiego minęła linię i dopiero tam wybił ją obrońca. Sędzia Marciniak wskazał na środek! 3:2!

307
102
32
100
201
107'

Lloris dobrze w bramce, odbił sprytny strzał Messiego.

16
6
6
6
14
106'

Acuna po raz kolejny niczym słoń w składzie porcelany. Dogranie fatalne.

czas Druga połowa dogrywki
105+1'

Lautaro Martinez sam na sam z bramkarzem, ale uderzył obok słupka!

16
24
10
16
20
105'

Doliczona została minuta.

6
4
4
10
10
105'

Rozmontowana obrona Francji. Strzał Martineza został przyblokowany, po chwili poprawka z dystansu Montiela i Varane głową wybił piłkę!

14
14
6
14
14
104'

Próba Argentyny, ale Acuna niedokładnie z pola karnego. Piłka poszybowała ponad bramką.

14
2
2
6
4
102'
102'
100'

Zmęczeni są Argentyńczycy, którzy w tyłach popełniają proste błędy.

2
97'

Romero przeorał stopę Mbappe. Kamer... tzn. Francuz odczuł wejście rywala.

16
20
6
14
14
96'

Już żadna z drużyn nie będzie narzucała wysokiego tempa. Szanują piłkę obydwa zespoły.

6
4
4
2
10
95'
6
93'

Messi powinien podawać, zawahał się i ostatecznie sfaulował rywala.

10
22
2
4
4
93'

Dogranie na piąty metr, do piłki nie doszedł Alvarez. Po chwili źle z dystansu uderzył Mac Allister.

4
6
2
4
2
czas Pierwsza połowa dogrywki
91'
10
10
10
4
4
komentarz

Koniec regulaminowego czasu. Przed nami dogrywka!

42
14
6
4
6
90+8'

Faul taktyczny i zasłużona kartka.

100
24
14
24
30
90+7'

Messi huknął z ok. 18 metrów. Lloris sparował na korner piłkę, która frunęła w środek bramki.

22
10
4
14
16
90+6'

Tymczasem chaotyczny atak Francuzów, ale Argentyna cało wyszła z opresji.

4
90+5'

Giroud ukarany za komentowanie z ławki.

62
44
24
22
30
90+4'

Strzał z pola karnego na raty obronił Martinez! Bramkarz uratował Argentynę!

30
14
10
22
14
90+4'

Strzelał Mbappe, piłka została zablokowana. Będzie korner dla Francji.

30
16
6
14
10
90+1'

Tymczasem atak Francuzów zatrzymany. Spalony.

34
20
10
22
14
90'

Sędzia doliczył 8 minut. To połowa połowy dogrywki.

32
10
6
14
4
89'

Rabiot cały czas zbiera się z murawy. On ucierpiał najbardziej,

10
10
22
4
4
88'

Zderzenie głowami i mamy przerwę w grze.

14
16
30
14
10
87'

Thuram starał się wymusić rzut karny i słusznie otrzymał żółtą kartkę.

66
40
14
24
40
86'

Licząc 30 milionów szepczemy sobie: 2:0 to niebezpieczny wynik.

4
85'

Przed momentem wspomniana kontra. Mbappe dośrodkował, ale Muani nie doszedł głową do piłki.

20
14
10
14
10
84'

Argentyna stara się pozbierać i zaatakować. Francja jednak szuka szans na kontrę.

40
16
6
14
10
82'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Marcus Thuram. Zbyt dużo miejsca zostawili rywalom Argentyńczycy. Składna akcja, w jej końcowej fazie Thuram do Mbappe, a ten uderzył nie do obrony. 2:2! Kto się tego spodziewał?

328
106
26
40
105
81'

Wydawało się, że tutaj emocji już nie będzie. Tymczasem może nas czekać ciekawy kwadrans.

60
10
10
10
14
80'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Martinez dotknął piłkę, ale ta wpadła do bramki. Już tylko 2:1!

202
66
22
42
101
79'

Cóż za błąd popełnił Otamendi. Pozwolił uciec Randalowi Kolo Muaniemui następnie powalił go w polu karnym! Rzut karny!

46
22
14
16
30
76'

Złe rozegranie akcji przez mistrzów świata. Piłka została wybita na aut.

10
16
10
10
10
75'

Alvarez starał się urwać obronie. Ostatecznie mu się to nie udało. W końcu piłkę przejęli Francuzi.

6
4
4
4
10
72'

Messi do Enzo Fernandeza, ten przymierzył z ok. 16 metrów w środek bramki. Tam stał Lloris.

10
4
10
14
14
71'

W końcu strzał Francuzów! Mbappe podprowadził piłkę i uderzył z ok. 16 metrów. Ponad poprzeczką!

22
14
6
6
10
71'
71'
70'

Szeroko starają się grać Francuzi, wszystkie dogrania wybijają obrońcy z Argentyny.

6
6
2
4
2
68'

Po nim Randal Kolo Muani uderzył głową daleko od słupka bramki Martineza.

2
2
4
4
2
67'

Dogranie z lewej strony, Otamendi skiksował i w efekcie będzie korner dla Francuzów.

4
4
2
4
4
65'

Argentyna wysoko atakuje Francuzów. Trójkolorowi mają problemy z wyjściem z własnej połowy.

20
16
4
6
6
64'
16
10
10
10
10
63'

Kontra Argentyny, zagranie do Alvareza, który już składał się do strzału, ale w ostatniej chwili zatrzymał go obrońca.

4
6
10
10
4
60'

Koronkowa akcja Argentyny. Messi otrzymał piłkę w polu karnym, ale nie był w stanie celnie uderzyć.

14
6
6
10
4
60'

Godzina gry za nami. Mbappe złapany na spalonym. Piłka dla Argentyńczyków.

16
10
10
10
10
59'

Zagranie do Alvareza, strzał z ostrego kąta toczył się na aut, ale Lloris dla pewności piłkę obronił.

6
4
6
6
4
58'

Próba ataków Francuzów. Jednak obrona Argentyny jest czujna. Tak jak przed momentem, kiedy szarżował Aurelien Tchouameni, ale został zatrzymany.

4
4
2
2
2
56'

De Paul po wejściu rywala powoli zbiera się z murawy.

6
2
4
4
2
55'

Ostre wejście w nogi De Paula. Słuszna decyzja sędziego.

20
20
10
10
16
54'

Martinez daleko przed polem karnym zatrzymał nieśmiałą próbę Francuzów.

4
4
6
2
4
53'

Messi mocno dogrywał z rzutu rożnego, Griezmann głową wybił piłkę.

2
2
2
2
2
51'

Mbappe walczył do końca i wywalczył rzut rożny dla Francji. Może jeszcze będzie ciekawie.

20
10
6
10
10
49'

Di Maria dośrodkował z lewej strony, z woleja uderzył De Paul, ale Lloris był dobrze ustawiony.

6
10
4
6
10
48'

Francuzi zmartwieni, ławka mistrzów świata czeka na impuls. Na razie go brakuje.