(1:1)
Zakończony

Austria

komentarz

Liczyliśmy, ale czegoś zabrakło. Drugi mecz i druga porażka. Z Euro jeszcze się nie żegnamy, ale po meczu Holandii z Francją tak się już może stać.

74
210
21
28
37
90+3'

Mogło być 2:3, Grosicki z kilku metrów spudłował. Okazuje się, że i tak był na spalonym. Być może.

34
153
16
22
24
90+2'

Kopanina w środku pola. Nic nie jesteśmy w stanie zdzialać.

45
205
13
28
35
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

46
146
25
52
62
90'

Nie potrafimy przejąć piłkę, a o zagrożeniu rywalom nie ma co marzyć.

56
220
27
34
35
88'

To Austriacy są bliżej czwartej bramki, niż Polacy drugiej.

96
283
27
43
45
87'

Z dystansu uderzył Zieliński. Kilka metrów ponad bramką.

25
89
10
16
18
87'
ZMIANA
30
34
13
15
15
85'

Laimer sam na sam ze Szczęsnym, minął bramkarza, ale z ostrego kąta przestrzelił! Mieliśmy mnóstwo szczęścia.

43
87
15
22
23
84'

Posch uderzył lewą nogą. Piłka frunęła w okienko, Szczęsny świetnie między słupkami!

84
63
18
21
24
82'

Polacy już nie wierzą w możliwość odrobienia strat. Rozegrali nas rywale. A to przecież my mieliśmy to z nimi zrobić.

63
215
26
40
34
81'
ZMIANA
80'
7
80'

Mało kto wierzy w cud. Szkoda, bo tego meczu przegrać nie musieliśmy.

72
147
18
47
41
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marko Arnautović. Pewny strzał Arnautovicia i możemy myśleć o wakacjach. 1:3.

151
302
25
80
103
77'
ŻÓŁTA KARTKA
77
158
36
61
102
77'

Sabitzer uciekł naszym obrońcom, w sytuacji sam na sam przewrócił go Szczęsny... Rzut karny.

40
101
24
28
34
76'

Strzał z dystansu pewnie złapał Szczęsny. Z przodu zbyt wiele chaosu w grze naszych.

19
17
12
17
11
75'
ZMIANA
61
16
9
6
10
75'

Moder odpuścił, Baumgartner mu uciekł, zagrał do Wimmera, którego strzał odbił Szczęsny!

45
20
15
7
16
74'

Austriacy starają się oddalać grę od własnej bramki. Czekamy na wejście Grosickiego.

69
38
9
10
15
72'

Atak pozycyjny Polaków. Mamy niewiele miejsca, momentami brakuje dokładności.

38
49
19
37
33
71'

Bardzo ostro grają Austriacy. Ciężko będzie wyrównać, ale czasu jeszcze trochę pozostało.

63
40
29
32
27
70'
111
40
17
16
32
69'

Miejsce do strzału znalazł sobie Świderski. Bramkarz zdołał sparować uderzenie.

34
24
12
13
13
68'

Zamknięci po raz drugi w drewutni musimy wyłamać drzwi i znaleźć złote jabłko. Czasu coraz mniej.

21
80
13
20
13
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christoph Baumgartner. Asystował mu Alexander Prass. Nic wielkiego nie grali, a gola zdobyli. Zagranie do Baumgartnera, a ten uderzeniem z ok. 16 metrów pokonał Szczęsnego, który nie zachował się do końca dobrze. 1:2.

276
66'

Akcja Polaków prawą stroną. Frankowskiemu piłka uciekła na aut.

26
35
21
23
52
64'

Lewandowski łokciem potraktował rywala i został ukarany.

93
196
48
43
143
64'

Zamieszanie pod naszą bramką, ale wyszliśmy cało z opresji. Dodatkowo był spalony.

46
23
16
11
15
63'

Szarpana gra od kilku minut. Sporo zmian, ale najważniejsze jeszcze przed nami. Czyżby coś w 75. minucie miało się wydarzyć?

45
43
21
8
12
63'
13
62'

Moder nadepnął rywala. Tym razem sędzia wszystko widział.

25
26
24
22
101
60'

Złe wykonanie naszych, ale wciąż atakujemy! Jesteśmy lepsi od rywala!

165
89
20
11
21
60'

A piłka wciąż czeka aż ktoś ją kopnie!

71
107
22
12
15
60'
ZMIANA
144
37
186
30
47
59'
ZMIANA
277
58
24
21
76
59'
ZMIANA

Trauner doznał urazu i już musiał pójść do domu.

Gernot Trauner #3
20
27
10
10
22
57'

Rzut wolny dla Polaków z ok. 20 metrów! Ostrzymy pazury, a na boisko za moment wejdzie Robert!

154
51
20
12
25
56'

Faul na Zalewskim i kartka dla Austriaka.

17
54'

Sabitzer zagrywał z rzutu wolnego. Bardzo źle. Od bramki Szczęsny.

73
27
10
9
19
53'

Po chwili faul taktyczny Slisza i Polak z kartką. Panie Turek, tak się nie bawimy!

29
17
22
34
77
53'

No i co panie Turek? Zieliński faulowany przed polem karnym. Bez reakcji.

22
13
14
19
141
52'

Siłę pokazali Polacy, akcję sfinalizował uderzeniem Piątek. Wysoko ponad bramką.

62
34
18
12
19
52'

Dogranie z rzutu rożnego, Posch uderzył głową. Dokładnie tam, gdzie stał Wojciech!

55
13
8
6
10
50'

Posch uderzył, Moder był dobrze ustawiony i piłkę zablokował.

91
33
14
10
19
49'

Austriacy na naszej połowie. Wszystko dzieje się dość wolno. Nikt nie chce ryzykować.

33
20
16
19
21
47'

Wysoko atakujemy rywala, przy okazji ryzykujemy w tyłach. Coś za coś.

152
39
20
8
13
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
13
9
5
16
25
46'
komentarz

Po przerwie na murawie pojawi się Jakub Moder.

komentarz

Przegrywaliśmy, ale pozbieraliśmy. Doprowadziliśmy do remisu, a mogliśmy już nawet prowadzić!

120
52
16
10
16
45+1'

Świetnie uderzył Zieliński, bramkarz nie wiadomo jakim cudem uratował Austriaków!

118
51
34
36
33
45'

Pogramy jeszcze przez minutę, a za moment rzut wolny dla naszych.

104
54
17
8
14
45'

Pokopali rywale Slisza, pan Turek stał i patrzał jak my na matematyce przy tablicy. W końcu gwizdnął.

41
59
11
10
36
Czy w przerwie dojdzie do zmian w polskiej drużynie?
7
44'

A teraz Pentz kilka metrów przed bramką pewnie wybił piłkę na aut.

28
27
12
9
13
43'

Wciąż mamy niewiele miejsca, Austriacy pozamykali nasze skrzydła. Chyba nas przeanalizowali.

19
39
15
23
39
42'

Uff, Sabitzer z dystansu obok słupka. Pan Darek: brawo Wojtek Szczęsny. Ok, to brawo. Za brak interwencji.

27
72
10
16
22
42'

Na trybunach Mikołaje. Aż trzech. O czymś nie wiemy? Coś się przedłużyło?

22
105
17
11
14
41'

Mogło być groźnie, spokój zachował Slisz, który wybił piłkę na aut.

68
22
11
8
14
39'

Niepotrzebnie z bramki wyszedł Szczęsny, Sabitzer uderzał do opuszczonej bramki, Bednarek nas uratował!

126
42
35
21
51
39'

Zastanawiamy się czy dojdzie kiedyś do meczu, w którym nasz ulubiony komentator nie będzie odliczał czasu i nie powie o zmęczeniu "jednych i drugich".

38
97
13
6
17
38'

Frankowski sponiewierany przez Mwene, sędzia uznał, że Polak wcześniej przewinił. Arbitra "pozdrowili" fani z Polski. Raczej nie zrozumiał.

32
94
8
6
17
36'

Jesteśmy przyczajeni, oddajemy pole. Tutaj musi być jakiś plan. Małe szachy w Berlinie.

60
39
17
11
12
34'

Po golu na 1:1 gramy trochę rozważniej, to rywale starają się zaatakować.

143
45
19
26
20
32'

Jeszcze ktoś, coś sprawdzał, ale już nic się nie zmieni. Remisujemy, ale to dopiero połowa drogi. Ta prostsza. A może trudniejsza?

180
101
14
17
15
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Piątek w Piątek! Wyrównaliśmyyyyyyyyyyyyyyyy! W zamieszaniu uderzał Bednarek, został zablokowany! Do piłki dopadł Piątek i wpakował piłkę do siatki! 1:1!

1305
447
99
63
81
29'

Rozpędzamy się! Frankowski szarpnął prawą stroną, dogranie do Buksy wybił obrońca. Po rzucie rożnym bez zagrożenia.

70
42
8
13
13
29'

Wysoki pressing Austriaków. Mamy z tym problem.

27
42
14
25
39
27'

I kolejny raz Zieliński i ponownie został zablokowany. Mamy swoje momenty. Jest ich zbyt mało.

32
58
10
21
19
26'

Być może mieliśmy zbyt duże oczekiwania. Mamy problem. Nie ma co ukrywać, na razie jesteśmy słabsi.

44
112
16
37
32
24'

Lewandowski wstał i podszedł do Sebastiana Mili i zapytał czy Roger Mila z Kamerunu to jego dziadek.

50
355
27
28
31
24'

Wyjście naszych, po chwili z dystansu szczęścia poszukał Zieliński. Trafił w rywala.

41
48
14
22
32
23'

Szczęsny uratował nas w sytuacji sam na sam. Po chwili sędzia odgwizdał metrowego spalonego.

70
49
9
12
15
22'

Szczęsny kilka metrów przed polem karnym, głową bardzo skutecznie. Było ryzyko!

61
46
25
12
24
21'

Wyjście Austriaków, dogranie z lewej strony. Faul w ataku rywali. Sędzia przerwał grę.

42
25
14
15
15
19'

Przegrywamy, ale budzimy się z letargu!

125
92
21
27
41
18'

Zalewski gola nie strzelił, a powinien... Miał sporo czasu i miejsca, ale piłka mu podskoczyła i przeleciała ponad bramką. Ogromna szkoda! Rozpacz!

53
134
31
64
75
18'

Po sprawie. VAR uznał, że wszystko było zgodnie z przepisami. Wydaje się, że błędu nie popełniono.

40
49
20
17
79
17'

Halo, halo VAR! Strzał Zielińskiego trafił w rękę obrońcy. Sędzia uznał, że to było normalne. Hmm...

51
94
15
21
99
16'

W "dziadka" przed naszym polem karnym grają z Polakami rywale. Co poszło nie tak?

44
157
16
25
28
16'

Kwadrans za nami. Złe to było piętnaście minut. Chcemy o nich zapomnieć i nigdy do nich nie wracać.

44
130
18
27
26
14'

Austriacy prowadzą i wciąż robią co chcą. My biegamy, bez ikry, bez wiary. Jak kiedyś z Koreą.

51
171
14
19
36
12'

Klasyk powiedziałby przed laty: Nie zaczynaj matury od kanapki. I tak właśnie było z naszymi Orłami. Wciąż nie wygląda to dobrze, ale mnóstwo czasu mamy, aby się obudzić.

33
140
14
16
21
11'

To może przez ten zbyt ciemny garnitur pana trenera Probierza? Nic nam nie wychodzi.

38
219
14
18
38
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gernot Trauner. Asystował mu Phillipp Mwene. Jacyś śnięci nasi wyszli i zebraliśmy swoje... Z pola karnego z lewej strony na piąty metr dośrodkował Phillipp Mwene, a Gernot Trauner z bliska pod poprzeczkę i jest źle. 0:1.

191
9'

Tak to miało wyglądać? Autobus? PKS? A co z naszym atakiem?

36
149
20
20
37
7'

Rzut wolny dla Austriaków, dogranie w pole karne, ale zbyt mocne i nikt do piłki nie doszedł.

63
35
22
21
32
5'

Szczęsny niepewnie piąstkował, na szczęście bez konsekwencji. Musimy oddalić grę od własnej bramki.

46
40
22
17
38
5'

Dwie groźne wrzutki w nasze pole karne. Nie jest to dobry początek naszych!

32
28
14
26
75
4'

Niedokładnie Austriacy, błąd w rozegraniu i piłkę wprowadzi Szczęsny.

54
13
7
15
8
3'

A tymczasem Austriacy protestują, zamarzyli o rzucie wolnym. Sędzia nic nie widział.

48
21
13
14
15
3'

Będziemy czekali na rywala, nie chcemy się odsłonić.

16
14
9
10
8
2'

Posch kropnął z dystansu, Szczęsny z dużym spokojem piłkę złapał.

47
16
8
7
7
1'

Dogranie pod nasze pole karne z autu. Dobre nasza obrona. Austriacy od początku w ataku.