FC Barcelona
48' Sergio Busquets 63' Luis Suarez  (1:1) 70' Luis Suarez 75' Luis Suarez  (2:1) 82' Javier Mascherano
Atletico Madryt
25' Fernando Torres  (0:1) 29' Fernando Torres 33' Koke 35' Fernando Torres 61' Felipe Luis 73' Antoine Griezmann 78' Lucas Hernandez 79' Jan Oblak 86' Augusto Fernandez
2:1

Czekamy na następne spotkanie.

FC Barcelona wygrała, ale jeszcze może być interesująco w rewanżu.

To już doliczony czas. Wszystkie ataki FC Barcelona są przerywane faulami.

Atletico. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Angel Correa.

Brzydka końcówka spotkania pełna fauli i przerw w grze.

Żółtą kartkę otrzymał Augusto Fernandez.

Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Arda Turan.

Żółtą kartkę otrzymał Javier Mascherano.

Barcelona. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Sergi Roberto.

Końcówka spotkania i w ataku pozostaje Duma Katalonii. Atletico Madryt już bez nominalnego napastnika chroni to, co pozostało do chronienia.

Żółtą kartkę otrzymał Jan Oblak.

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez.

Żółtą kartkę otrzymał Antoine Griezmann.

Francuz zanim opuścił boisko zobaczył żółtą kartkę.

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Dani Alves.

Strzał głową do bramki po dośrodkowaniu z prawego sektora boiska i Luis Suarez staje się bohaterem zespołu. Druga bramka i prowadzenie FC Barcelona!

Faul taktyczny Neymara, a po chwili rewanż Antoine'a Griezmanna. Każda skradziona w ten sposób minuta działa na korzyść Atletico Madryt, które ma korzystny wynik, biorąc pod uwagę grę w osłabieniu.

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez.

FC Barcelona jest zmobilizowana do ataku po przerwaniu niemocy strzeleckiej. Atletico Madryt już mniej spokojne i próbuje przenieść grę na połowę faworyta.

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Rafinha.

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Jordi Alba.

Po głębokim dośrodkowaniu Jordi Alba huknął potężnie z półwoleja! Piłkę dziobnął z bliska Luis Suarez, czym kompletnie zmylił Jana Oblaka. Znakomite zachowanie Urusa i FC Barcelona już nie przegrywa z Atletico Madryt!

Żółtą kartkę otrzymał Felipe Luis.

Pół godziny nadziei zawodników Luisa Enrique. Atletico Madryt ustawiło ciasno swoje formacje i w ostatnich kilku minutach opanowało sytuację.

Wyrównanie w Barcelonie wydaje się być kwestią czasu, ale niczego nie można być pewnym. FC Barcelona zmarnowała już tyle znakomitych szans!

Wściekła ofensywa obrońcy trofeum! Neymar uciekł spod opieki obrońców i mógł oddać strzał głową z czystej pozycji. Doskonale ustawił się na linii Jan Oblak i zatrzymał próbę Brazylijczyka.

Słupek uratował Atletico Madryt! Minimalnie pomylił się Neymar. Po chwili Brazylijczyk padł w szesnastce Atletico Madryt, ale sędzia nie gwizdnął jedenastki.

To mogło być piękne! Lionel Messi złożył się do strzału przewrotką po dośrodkowaniu Neymara. Argentyńczyk był pół metra od zdobycia fenomenalnego gola.

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

Drużyna ze stolicy Hiszpanii rozpoczęła niespodziewanie od ataku. Dobra szarża Felipe Luisa i podanie w środek pola karnego. Javier Mascherano zablokował to wszystko w ostatnim momencie.

Gra w Barcelonie wznowiona.

Atletico Madryt prowadzi w Barcelonie, ale po przerwie musi sobie poradzić w osłabieniu.

I jeszcze Neymar próbował wyrównać zanim otrzymał zaproszenie od arbitra do szatni. Pudło i Jan Oblak mógł odprowadzić futbolówkę wzrokiem poza boisko.

Do regulaminowego czasu sędzia doliczył 2 minuty.

Barca wymienia podania na obrzeżach pola karnego madrytczyków. W końcu decyduje się na przyspieszenie i niby wszystko wyglądało dobrze, a jednak Luis Suarez był na spalonym.

Andres Iniesta podał piłkę prostopadłą w kierunku mało widocznego dotychczas Luisa Suareza. Nieco za mocna i wylądowała w koszyczku Jana Oblaka ku niezadowoleniu Urusa.

Teraz zdaniem sędziego Neymar walczył nieprzepisowo o lepszą pozycję z Lucasem Hernandezem. Gwizdek i piłka dla Atletico Madryt, które próbuje przetrwać do przerwy.

Wielka szansa dla Dumy Katalonii, by zaatakować osłabionego przeciwnika. Na razie Jordi Alba dał się złapać w pułapkę offsidową, czym ostudził zapał zespołu do ofensywy.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Fernando Torres.

Autor gola opuszcza boisko już przed przerwą. Agresywne, bezmyślne wejście w nogi Sergio Busquetsa i sędzia wyrzucił Fernando Torresa z boiska.

Żółtą kartkę otrzymał Koke.

Po golu na stadionie zapanowała cisza. Już ożywili się kibice FC Barcelona i próbują dodać otuchy swoim ulubieńcom.

Antoine Griezmann również ma ochotę na swojego gola. Płaski, chytry strzał i Marc-Andre ter Stegen musiał wyciągnąć się jak struna, by sparować futbolówkę na korner.

Jordi Alba zaatakował na lewym skrzydle boiska. Wydawało się, że zakończy swoją szarżę dośrodkowaniem albo przynajmniej wywalczy korner. Juanfran interweniował jednak wyśmienicie.

Żółtą kartkę otrzymał Fernando Torres.

Lionel Messi padł w polu karnym Atletico Madryt. Nie protestował żywiołowo, a powstał z boiska bez oczekiwania na gwizdek sędziego.

Gol! Strzelił Fernando Torres. Asystował mu Koke.

Gol numer 11 napastnika Atletico Madryt w historii pojedynków z FC Barcelona. Po podaniu Koke wykorzystał z zimną krwią swoją szansę i na Camp Nou zapanowała konsternacja!

Antoine Griezmann obrócił się z piłką przed polem karnym i bez chwili zawahania strzelił płasko obok słupka. Pudło było nieznaczne.

Przewaga pod względem posiadania piłki po stronie FC Barcelona. Tego można było się spodziewać, ale przyjezdni bronią twardo i nie pozwalają na dużo.

Dośrodkowanie Daniego Alvesa po składnym rozegraniu na prawym skrzydle. Najwyżej w polu karnym wyskoczył Neymar. Na szczęście z perspektywy madrytczyków uderzył głową nad poprzeczką.

Yannick Ferreira Carrasco chciał zrewanżować się gwiazdorowi FC Barcelona. Jego strzał po krótkim dryblingu został zablokowany.

Lionel Messi wpadł w pole karne Atletico Madryt i nieznacznie spudłował!

Podanie z głębi pola w kierunku Neymara. Brazylijczyk wystartował, ale był zdecydowanie wolniejszy od Jana Oblaka, który przywitał się z piłką.

Drużyna ze stolicy Hiszpanii poczyna sobie coraz odważniej na Camp Nou. Stosuje wysoki pressing i próbuje hamować akcje faworyta w zarodku.

Atletico Madryt w granatowych strojach. Podanie przed pole karne do Fernando Torresa. Nie spostrzegł przeciwnika, który nadbiegł zza pleców.

FC Barcelona w ataku pozycyjnym i pierwsze uderzenie kata Atletico Madryt Lionela Messiego sprzed pola karnego. Piłka przeleciała metr obok słupka.

Pierwszy gwizdek w Barcelonie!

W jedenastce Atletico Madryt są doświadczony stoper Diego Godin i dynamiczny skrzydłowy Yannick Ferreira Carrasco, którzy nie grali od początku meczu ligowego.

FC Barcelona dziś w żółtych strojach. W składzie jedna zmiana w stosunku do ligowego meczu z Realem Madryt. Do bramki wskoczył Marc-Andre ter Stegen zamiast Claudio Bravo.

Ławka rezerwowych Atletico Madryt: Miguel Angel Moya - Matias Kranevitter, Augusto Fernandez, Angel Correa, Jesus Gamez, Thomas Partey, Luciano Vietto.

Ławka rezerwowych FC Barcelona: Claudio Bravo - Arda Turan, Rafinha, Marc Bartra, Munir El Haddadi, Sergi Roberto, Thomas Vermaelen.

Sędzia: Felix Brych (Niemcy).