Bayern Monachium
38' Robert Lewandowski 53' Robert Lewandowski 86' Kingsley Coman
Eintracht Frankfurt
7' Carlos Salcedo 11' Ante Rebić 45' Makoto Hasebe 45+2' Jetro Willems 82' Ante Rebić 84' Ante Rebić 90+6' Mijat Gacinović
1:3

Koniec. Puchar Niemiec dla Eintrachtu!

Gol! Strzelił Mijat Gacinović. Po rzucie rożnym piłkę przejął Gacinović i pędził z nią do pustej bramki! 1:3!

Nie ma karnego, jest rzut rożny dla Bayernu.

Sędzia biegnie do "telewizorka". Rzut karny czy jednak nie?

Chwilę przed uderzeniem kopnięty został Martinez, trwa analiza VAR.

Strzal Wagnera nogami odbił bramkarz! Mogło być 2:2!

Już niespełna 2 minuty pozostały Bayernowi na doprowadzenie do remisu.

Po rogu Kimmich głową uderzył ponad bramką.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Eintracht. Schodzi: Ante Rebić. Wchodzi: Sebastien Haller.

Rodriguez uderzał z pola karnego, trafił w rywala i będzie tylko rzut rożny.

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Sandro Wagner.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kingsley Coman.

Żółtą kartkę za zdjęcie koszulki po bramce otrzymał Ante Rebić.

Sędzia wskazał na środek. 2:1, partner Rebicia ręką zagrał przypadkowo.

Trwa analiza VAR, prawdopdoobnie Rebić zagrał ręką!

Gol! Strzelił Ante Rebić. Rebić uciekł obronie Bayernu i uderzył ponad bramkarzem. 2:1!

Kontra Eintrachtu, Rebić mając na plecach dwóch rywali zdołał uderzyć. Minimalnie niecelnie.

Po dośrodkowaniu uderzał Hummels, ale piłka po raz kolejny odbiła się od poprzeczki.

Szarżował Rebić, ale... przeszarżował i zbyt daleko wypuścił sobie piłkę.

Rodriguez do Lewandowskiego, ale w ostatnim momencie Polaka uprzedził obrońca.

Eintracht. Schodzi: Jonathan de Guzman. Wchodzi: Marco Russ.

Lewandowski uderzył z rzutu wolnego, tym razem wysoko ponad bramką.

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Kingsley Coman.

Tolisso wszedł z drugiej linii, w ostatnim momencie został zatrzymany przez Hasebe!

Eintracht zepchnął Bayern na jego połowę. Sprawa Pucharu Niemiec wciąż jest otwarta.

Jonathan de Guzman mocno uderzył sprzed pola karnego, Ulreich wybił piłkę do boku.

Groźny strzał z woleja oddał Kevin-Prince Boateng, piłka o metr minęła słupek.

Eintracht. Schodzi: Marius Wolf. Wchodzi: Mijat Gacinović.

Po rogu uderzał Hummels, ale kolega z zespołu mu przeszkadzał. Piłka wyszła na aut bramkowy.

Alaba uderzał z okolic narożnika pola bramkowego, piłka została zablokowana.

Bayern szuka drugiego gola, mistrzowie Niemiec zepchnęli rywala na jego połowę.

Kimmich ponownie w polu karnym, obrońca zbyt długo zwlekał z dograniem i ostatecznie źle podawał.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joshua Kimmich. Z prawej strony pola karnego piłkę otrzymał wbiegający Kimmich, dogranie do Lewandowskiego, a Polak uderzeniem po nodze rywale tuż przy słupku na 1:1!

Zagranie w pole karne do Muellera, ale gracz Bayernu na metrowym spalonym.

Niklas Suele uderzył z dystans, ale daleko od celu.

Po dalekim dośrodkowaniu Kevin-Prince Boateng głową, Ulreich na raty złapał piłkę.

W końcu możemy grać!

Stadion zadymiony. Zbyt szybko meczu nie wznowimy.

Przerwa. Jak na razie prowadzi 1:0 Eintracht.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jetro Willems.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Makoto Hasebe.

Bardzo groźnie wyglądają kontry Eintrachtu. Piłkarzom z Frankfurtu brakuje jednak wykończenia.

Gra przeniosła się w okolice środka pola. Bayern ma spore problemy, do tego gra nieskutecznie.

Żółtą kartkę otrzymał Robert Lewandowski. Polak wpadł na rywala.

Kontra Eintrachtu. Rebić do Boatenga, ale ten poślizgnął się i nie mógł oddać strzału.

Lewandowski uderzył z rzutu wolnego. Tym razem obok słupka.

Thomas Mueller uderzał z woleja z pola karnego, ale wprost w bramkarza.

Thiago Alcantara uderzył z dystansu, ale wysoko ponad bramką. Bayern cały czas na połowie Eintrachtu.

Bayern na połowie Eintrachtu, Bawarczycy szukają dziury w obronie, a rywale chcą wyprowadzić kolejną kontrę.

Kontra Bayernu, Lewandowski sam na sam z bramkarzem, ale Polak  nie trafił w bramkę.

Dośrodkował z prawej strony Mueller, ale Kimmich głową uderzył niecelnie.

Kontra Eintrachtu, jednak Wolf źle dogrywał i od bramki Ulreich.

Dogranie do Roberta Lewandowskiego, ale Polak na spalonym.

James Rodriguez dośrodkował z rzutu wolnego, Thomas Mueller... barkiem tuż obok słupka!

Bayern na połowie Eintrachtu, ale poza uderzeniem Lewandowskiego, Bawarczycy bez okazji bramkowych.

Rebić otrzymał uderzenie łokciem od Suele. Potrzebna była pomoc medyczna.

Ostre zagranie Alcantary, ale zawodnikowi Bayernu upieklo się i kartki nie obejrzał.

Gol! Strzelił Ante Rebić. Asystował mu Kevin-Prince Boateng. Strata Bayernu, Eintracht wyprowadził szybką akcję, Boateng do Rebicia, a ten pokonał Ulreicha. 1:0!

Z rzutu wolnego uderzył Lewandowski, piłka odbiła się od poprzeczki i spadła przed linią bramkową! Mógł być piękny gol. Ale go nie ma...

Żółtą kartkę za faul na Lewandowskim otrzymał Carlos Salcedo.

Rodriguez do Kimmicha, ale w polu karnym szybszy bramkarz.

Pierwsze wyjście Bayernu. Lewandowski nie doskoczył do dośrodkowania, a Mueller wysoko ponad bramką sprzed pola karnego.

Eintracht od początku w ataku, agresywnie grają piłkarze z Frankfurtu.

Rozpoczął Eintracht!

Kto zdobędzie Puchar Niemiec?

Mecz poprowadzi Felix Zwayer.

Przed nami finał Pucharu Niemiec. Kto sięgnie po trofeum? Mistrz Bayern czy Eintracht?