Wniósł coś pozytywnego do naszej gry Bielik, ale w pojedynkę niewiele potrafi zdziałać.

11
9
7
83'

Sekundy upływają, Polacy wciąż nie potrafią zagrozić Oblakowi. A do końca już ok. 10 minut.

35
53
8
18
27
82'

Tutaj już na pewno przegramy. Obawiamy się jednego. 3:0 to już będzie wstyd.

69
120
14
18
27
81'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Krychowiak. Zagotował się Polak i rzucił rywalem w boisko.

38
93
18
11
28
79'

Patrzymy na Jerzego Brzęczka i przypomniało się nam jak w 1999 roku na Stadionie Śląskim tak gonił jednego ze Szwedów Fredrika Ljungberga, że za moment padł gol. Teraz podobnie "ścigał" rywala Pazdan.

34
49
10
17
20
78'

Z ok. 17 metrów płasko uderzył Bielik, piłka poszybowała pół metra obok słupka.

38
31
14
13
14
77'

Z prawej strony dośrodkował Kędziora, jednak w polu karnym Polacy nie potrafili się zrozumieć i żaden z nich do piłki nie starał się dojść.

13
41
7
14
19
76'
ZMIANA
47
33
11
13
18
76'

Jeszcze chcemy dać sobie nadzieję na dobry wynik, zagrozić Oblakowi nie potrafimy.

15
23
3
6
21
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Petar Stojanović.

40
17
9
10
22
73'

Sprzed pola karnego uderzył Ilicić, Fabiański odbił przed siebie piłkę. Na szczęście żaden ze Słoweńców do niej nie doszedł.

9
25
11
10
20
71'

Zieliński zagrywał w polu karnym, ale zamiast do partnera podał do rywala.

29
57
10
14
25
komentarz

Oblaka pokonać nie jest łatwo, o tym wiedzą w Hiszpanii.

10
6
1
6
3
70'

Krychowiak ruszył z piłką. Strzał sprzed pola karnego poszybował wprost w ręce Oblaka.

18
15
8
8
16
70'
ZMIANA

Polska. Schodzi: Mateusz Klich. Wchodzi: Krystian Bielik.

38
25
8
17
19
70'
ZMIANA
69'

Polacy zaczęli żwawiej poruszać się po boisku. Trochę jednak za późno.

10
43
13
13
28
68'

Sędzia gol w wozie VAR zaparkowanym we własnym garażu szaleje. W piątek jednak nic nie może zdziałać.

34
26
11
7
32
67'

Piłka w bramce Słoweńcówpo strzale Grosickiego, sędzia jednak uznał, że wcześniej faulował rywala. Naszym zdaniem o przewinieniu mowy nie było.

47
39
15
29
105
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andraż Sporar. Asystował mu Josip Ilicić. Nieprawdopodobne. Pazdan po raz kolejny pozwolił uciec Sporarowi, dobiegł niemal do linii końcowej i z ostrego kąta pokonał Fabiańskiego. Katastrofalne zachowanie naszego obrońcy. 2:0.

194
308
34
36
90
64'

Brakuje nam dokładnych dograń. Zieliński podawał, ale piłkę zablokował obrońca.

25
16
16
13
21
63'

Krychowiak uderzał sprzed pola karnego, jednak zderzył się nogą z rywalem. Polak padł na murawę.

24
47
23
21
18
62'

Po dograniu z rzutu wolnego na naszą bramkę uderzył Bednarek. Fabiański czujny niczym żaba w stawie złapał piłkę.

21
58
8
9
14
62'
ZMIANA

Słowenia. Schodzi: Jasmin Kurtić. Wchodzi: Domen Crnigoj.

21
11
16
8
20
61'

Grosickiemu z dośrodkowania wyszedł strzał. Wprost w Oblaka. To prawdopodobnie pierwsza celna próba naszej reprezentacji.

24
54
11
9
12
60'

Pół godziny nadziei na co najmniej punkt. Do niego jednak droga daleka. Nie z taką grą.

24
31
9
19
47
59'

Mamy wrażenie, że Polacy w swoich zagranicznych klubach w drodze na obiad poruszają się szybciej niż w piątkowej potyczce.

44
97
8
15
25
58'

Pierwsze łzy w oczach. Klich dogrywał do... no właśnie, do kogo?

28
33
7
11
39
57'

Nasza prawa strona w piątek jest głównym hamulcowym naszej gry. Kędziora, Zieliński. Panowie! To nie szachy!

20
25
6
12
40
57'

Słoweńcy cofnęli się, Polacy zaatakowali. W pole karne wpadł Bereszyński, jednak został zablokowany. Szkoda.

21
9
6
11
30
55'

Zieliński w polu karnym, jednak o jeden zwód za dużo. Później dogranie niewiele już dało.

12
14
5
6
42
54'

W końcu Polacy dłużej na połowie gospodarzy. Akcje rozgrywamy jednak o dwa tempa za wolno.

20
16
10
10
35
komentarz

I mamy kolejnego nowego reprezentanta. To Piotrek Lewandowski.

44
19
9
12
21
53'

Atak pozycyjny Polaków, źle jednak z pola karnego dogrywał Zieliński.

14
7
4
9
36
52'

A teraz gospodarze. Ilicić uderzył technicznie z ok. 15 metrów, metr obok słupka.

17
13
11
6
23
51'

Dogranie Ilicicia wybili obrońcy, Placy wyprowadzili kontrę. Struna w ostatnim momencie przejął piłkę. Tuż przed polem karnym.

11
11
3
6
15
51'

Rzut wolny dla Słowenii po faulu Bereszyńskiego na Bezjaku.

11
4
6
9
26
komentarz

A może Grzegorz Krychowiak postara się powtórzyć coś co zrobił w Rosji.

12
2
2
3
10
49'

Kontra Polaków, ale nie klei się współpraca Piątka z Lewandowskim. "Lewy" dogrywał do partnera, jednak trafił go piłką w piętę.

18
19
12
16
27
48'

Ładnie rozegrali akcję gospodarze, Sporar jednak dośrodkował wprost w ręce Fabiańskiego.

27
9
6
9
26
47'

Dość flegmatyczne pierwsze sekundy po przerwie. Spodziewaliśmy się szturmu Polaków. Póki co to Słoweńcy operują piłką na naszej połowie.

21
12
9
10
24
46'

Bednarek w środku pola sfaulował rywala. Polak zaskoczony decyzją sędziego.

4
46'

komentarz

Piłkarze wracają na boisko po przerwie. Za moment wracamy do gry.

31
45+2'

Dogranie z rogu i Oblak pewnie w bramce. Każdy naród ma w historii swojego Jana w bramce.

24
11
8
13
25
45+2'

Sporo chaosu i niedokładności z obu stron w końcowych minutach 1. połowy.

11
12
8
14
39
45'

Jeszcze 2 minuty gry przed nami.

24
12
9
14
38
45'

Przerwana akcja Słoweńców. Na spalonym Bezjak, który goniąc piłkę zdołał uderzyć Bereszyńskiego. To powinna być kartka.

13
7
5
4
29
43'

Na bramkę Słoweńców ruszył Lewandowski, Polak jednak zbyt mocno wypuścił sobie piłkę. Uprzedzil go rywal, dodatkowo "Lewy" faulował.