Mladenović strzelił z ostrego kąta. Piłka minimalnie obok słupka bramki gości!

9
5
10
88'

Cudowne podanie Paixao do Peszki. Indywidualna akcja skrzydłowego zakończyła się strzałem, ale tylko zablokowanym.

28
17
9
1
8
86'
36
12
2
1
2
85'

Coraz mniej czasu mają piłkarze Lechii Gdańsk. Czy Pogoń wywiezie znad morza komplet punktów?

27
8
1
7
9
84'

Świetne dogranie Mladenovicia do Sobiecha. Napastnik nie zdołał jednak trafić czysto w piłkę, ale sędzia i tak odgwizdał spalonego.

11
7
1
1
6
84'

Fatalne przyjęcie Araka. Odskoczyła mu piłka.

21
16
9
1
6
82'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Mladenovicia. Można było to lepiej zrobić. Piłkę wypiąstkował Stipica.

18
7
2
1
6
82'

Strzał Buksy głową obok słupka.

22
6
7
4
7
81'
10
8
5
3
6
80'

Potężne uderzenie Nalepy z dystansu. Piłka nieznacznie minęła słupek!

14
9
3
1
5
80'

Dośrodkowanie Mladenovicia ze stojącej piłki. Znowu świetnie w powietrzu spisali się szczecinianie.

19
8
5
8
79'

Haraslin kopnięty przez rywala. Mamy rzut wolny dla biało-zielonych.

8
7
6
3
17
78'

Stec faulował Mladenovicia w okolicach pola karnego Lechii. Obrońca gospodarzy jest wściekły.

10
8
5
2
7
76'

Bartkowski sfaulował rozpędzonego Mladenovicia. Sędzia nie pokazał mu żółtej kartki.

10
4
3
1
13
75'

Nie wytrzymał ciśnienia Flavio. Za szybko wykonał prostopadłe podanie do Sobiecha.

8
11
4
3
6
74'

Dobrze zrobił to Nalepa. Zatrzymał akcję Kowalczyka i nie pozwolił na rozpoczęcie kontry.

8
4
2
3
8
72'

Niezła akcja gdańszczan została zakończona strzałem Kubickiego zza pola karnego. Uderzenie okazało się niecelne.

17
8
4
3
6
70'

Tomas Podstawski potrzebuje pomocy lekarzy.

8
5
11
11
22
70'

Odważne wejście Kowalczyka w pole karne gdańszczan. Obrońcy Lechii jednak sobie poradzili.

11
4
3
1
8
69'

Bardzo dobra wrzutka Makowskiego z prawej strony. Akcji nie zdołał jednak zamknąć Haraslin.

12
6
1
2
68'

Makowski zagrywał piłkę do Peszki, ale zrobił to źle. Futbolówka wypadła na aut.

17
7
3
1
5
66'

Gdańszczanie zadomowili się na połowie gości. Gra Lechii po tych dwóch zmianach wygląda znacznie lepiej.

7
6
3
3
13
65'

Ożywił grę Peszko. Dośrodkowanie skrzydłowego w pole karne szczecinian, ale najlepszy we własnym polu karnym był Zech.

13
7
1
65'

Paixao zagrał piłkę do Haraslina. Słowak jednak spudłował.

8
3
1
3
62'
62'
10
4
1
3
60'

Łukasz Smolarow przygotowuje dwie zmiany.

3
4
4
1
1
58'

Podstawski ucierpiał po starciu z Gajosem. Sędzia zauważył przewinienie w środkowej części boiska.

11
3
7
3
8
56'

Powoli grają gdańszczanie. Pogoń jest dobrze ustawiona i spokojnie sobie radzi w działaniach obronnych.

25
9
1
1
5
54'

Sobiech był tyłem od bramki i skutecznie interweniował Zech. Rzut rożny dla Lechii. Napastnik otrzymał podanie od... Dusana Kuciaka.

14
11
8
3
5
54'

Wolski nie poradził sobie z podaniem Łukasika i stracił piłkę.

12
5
1
3
5
51'

Haraslin przegrał pojedynek z Podstawskim. Dobra interwencja piłkarza gości. Faul Słowaka i rzut wolny.

16
5
1
2
50'

Przewrócił się Gajos na połowie Pogoni, ale sędzia nie przerwał gry.

1
48'

Dobre dośrodkowanie Mladenovicia, ale poradził sobie Benedikt Zech.

1
46'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Lechii! Uderzenie Kowalczyka zostało zablokowane przez Gajosa.

4
45+1'

Tym razem szczecinanie zablokowali uderzenie Mladenovia z dystansu, a dokładnie to był to Podstawski.

25
12
1
3
45+1'

Strzał Haraslina zablokowany!

20
10
4
4
9
45'

Doliczona została jedna minuta.

15
7
1
2
3
45'

Świetna wrzutka Łukasika! Maloca trafił w słupek!

14
10
5
3
7
45'

Przedarł się Makowski. Piłkarz Lechii wywalczył rzut rożny w samej końcówce pierwszej połowy.

8
3
1
7
43'

Obiecujące wejście Haraslina, ale Sobiech minął się z piłką i dotarła ona do Stipicy.

12
8
1
1
6
42'

Dobra wrzutka Mladenovicia i niecelny strzał Nalepy. Stoper gdańszczan może mieć pretensje do siebie, ponieważ znalazł się w dobrej sytuacji.

8
7
2
1
4
42'

Będzie rzut rożny. Piłka po dośrodkowaniu Makowskiego z prawej strony odbiła się od jednego z przyjezdnych.

2
40'

Stec zablokował uderzenie Makowskiego. Lechia przycisnęła.

15
5
4
1
8
39'

Ładna akcja Haraslina z Mladenoviciem. Serb oddał strzał, ale dobrze spisał się Stipica.

14
10
1
3
Czy zobaczymy bramkę jeszcze w pierwszej połowie?
5
3
2
2
5
37'

Strzał Listkowskiego w światło bramki. Kuciak nie miał jednak żadnych problemów.

11
7
1
1
37'

Ciekawy pomysł na rozegranie akcji miał Kubicki. Wolski znajdował się jednak na pozycji spalonej i sędzia użył gwizdka.

7
2
3
36'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Podstawski.Pomocnik Pogoni sfaulował Wolskiego.

Pogoń Szczecin
9
5
3
5
9
34'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović.Lewy obrońca sfaulował Kowalczyka i zobaczył już siódmy żółty kartonik w tym sezonie.

17
7
1
3
5
32'

Iskrzy pomiędzy Stecem a Mladenoviciem. Sędzia porozmawiał z piłkarzami, ale nie pokazał żółtych kartek.

10
5
2
1
2
31'

Wysoki pressing gości. Lechia utrzymuje się przy piłce, ale nie potrafi zdobyć terenu.

13
8
1
6
29'

Świetne wejście Listkowskiego. Akcję szczecinian zakończył wślizg Nalepy.

10
2
4
3
29'

Oba zespoły już w komplecie.

9
4
17:20

1
27'

Pomocy lekarzy potrzebuje Adam Buksa. Napastnik gości opuszcza murawę przynajmniej na chwilę.

2
2
4
11
5
26'

Haraslin zwija się z bólu. Ostre wejście Triantafyllopoulosa.

8
5
1
5
25'

Kiks Listkowskiego. Strzelił prostym podbiciem, ale bardzo niecelnie.

8
4
5
23'

Szansa dla gospodarzy na kontrę. Wolski za długo zwlekał z podaniem do Haraslina i w końcu stracił piłkę na rzecz Triantafyllopoulosa.

10
3
2
2
6
22'

Gra toczy się teraz w środku pola.

4
2
2
1
1
20'

Stec strzelił na bramkę Kuciaka. Piłka odbiła się od Malocy i zatrzymała się na bocznej siatce.

8
3
4
3
2
20'

Szczecinianie nie zagrozili miejscowym z rzutu rożnego.

6
3
5
2
3
19'

Kowalczyk znajdował się w polu karnym Lechii. Oddał strzał, ale piłka odbiła się od Łukasika i wypadła na rzut rożny.

7
2
1
3
18'

Długa piłka od Łukasika do Haraslina. Polak posłał jednak zbyt mocne podanie i Słowak nie zdążył dogonić piłki.

6
7
3
1
6
16'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Kowalczyk. Kapitan przyjezdnych sfaulował rywala w środku pola i obejrzał żółty kartonik.

8
7
6
6
16
15'

Buksa zabrał się z piłką i oddał strzał z dystansu. Piłka przeleciała kilka metrów od bramki Kuciaka.

1
13'

Fatalny przerzut jednego z piłkarzy Lechii na własnej połowie. Gospodarze muszą teraz zareagować na stratę gola, ponieważ na początku meczu wyglądali zdecydowanie lepiej od gości.

3
7
2
2
6
11'

Świetna akcja gdańszczan. Kubicki podawał do Sobiecha, ale napastnika Lechii w ostatniej chwili uprzedził Matynia.

17
4
5
2
4
9'

Gol! Strzelił Zvonimir Kozulj.

Ktoś kiedyś mówił, że niewykorzystane sytuacje się mszczą? Udowodnił to Kozulj. Piłkarz gości przymierzył bardzo mocno i celnie zza pola karnego. Kuciak bezradny. Pogoń prowadzi 1:0!

89
56
14
17
29
8'

Pudło Haraslina! Otrzymał świetne podanie, nie dał sobie odebrać piłki, ale przestrzelił z kilku metrów! To była "setka"!

2
6'

Tomas Podstawski stracił piłkę, ale gdańszczanie nie potrafili rozpocząć kontry.

2
2
2
1
2
5'

Pierwsza ofensywna akcja szczecinian. Uderzenie Sebastiana Kowalczyka zablokowane.

7
2
2
1
2
3'

Gospodarze cały czas znajdują się w okolicach pola karnego Pogoni. Maciej Gajos oddał strzał z dystansu, ale brakowało mu precyzji.

3
1
4
1
2'

Dośrodkowanie Łukasika, ale w bramce dobrze spisał się Dante Stipica. Golkiper wypiąstkował piłkę poza wolne karne.

5
3
1
3
1
1'

Filip Mladenović dośrodkował w pole karne, ale piłka poleciała w kierunku piłkarzy gości.

2
1
1
1
3
1'