O tym zagraniu mówi cały świat. Co oni zrobili?!

Akcja Łomży Vive Kielce z początku meczu półfinałowego Ligi Mistrzów z Telekomem Veszprem wprawiła w osłupienie obserwatorów. To trzeba zobaczyć!

Piotr Bobakowski
Gol Łomży Vive Kielce w EHF Final4 Twitter / twitter.com/ehfcl / Gol Łomży Vive Kielce w EHF Final4
Co to była za akcja Łomży Vive Kielce! W 3. minucie półfinału Ligi Mistrzów z Telekomem Veszprem (37:35, relacja TUTAJ) podanie na lewym skrzydle otrzymał Dylan Nahi. Francuski skrzydłowy przerzucił do wbiegającego na środek Igora Karacicia, a Chorwat posłał piłkę do pustej bramki.

"Czy w to uwierzycie?! Niesamowity gol Vive zaledwie po dwóch minutach gry! Widzieliście kiedyś tak spektakularnego gola na tak wczesnym etapie EHF Final4? Show definitywnie się rozpoczęło!" - skomentowano na twitterowym profilu EHF Champions League, gdzie zamieszczono wideo (patrz poniżej) z cudowną akcją w wykonaniu kieleckiej drużyny.

Turniej EHF Final4 jest rozgrywany w Kolonii. Kielczanie po zwycięstwie z Telekomem awansowali do wielkiego finału (odbędzie się w niedzielę), w którym zmierzą się z lepszym z pary FC Barcelona - THW Kiel (sobota, godz. 18:00).