Rezygnacja trenerki! Zmiany w MKS FunFloor Lublin

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / PGNiG Superliga Kobiet / MKS FunFloor Perła Lublin / Na zdjęciu: Monika Marzec
Materiały prasowe / PGNiG Superliga Kobiet / MKS FunFloor Perła Lublin / Na zdjęciu: Monika Marzec
zdjęcie autora artykułu

Jak informuje w oficjalnym komunikacie MKS FunFloor Lublin, Monika Marzec z dniem 28 listopada przestała pełnić funkcję głównego trenera aktualnych wicemistrzyń kraju.

"Zarząd MKS Lublin informuje, że z dniem 28.11.2022 Monika Marzec przestała pełnić funkcję trenera pierwszego zespołu MKS FunFloor Lublin w wyniku rezygnacji z pełnionego stanowiska" - czytamy w oficjalnym, wtorkowym komunikacie na stronie MKS FunFloor Lublin.

Monika Marzec ostateczną decyzję podjęła po sensacyjnej, sobotniej porażce ekipy z Koziego Grodu w PGNiG Superlidze Kobiet. Przypomnijmy, że lublinianki przegrały na wyjeździe po rzutach karnych z beniaminkiem MKS PR URBIS Gniezno.

Po siedmiu kolejkach MKS FunFloor Lublin znajduje się w ligowej stawce na drugim miejscu, a do będącego na szczycie MKS Zagłębia Lubin traci już pięć punktów.

W najbliższych meczach ligowych drużynę poprowadzi dotychczasowy drugi trener, Piotr Dropek.

Czytaj także: Sławomir Szmal: Spłacam dług wobec piłki ręcznej [WYWIAD] Oni będą walczyć o mistrzostwa świata. Trener Patryk Rombel zdecydował

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Świątek już znudziło się odpoczywanie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty