Kolejne wieści z Kobierzyc. Prawa strona zabezpieczona

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / PGNiG Superliga Kobiet / KPR Gminy Kobierzyce / Na zdjęciu: Natalia Janas w barwach KPR Gminy Kobierzyce
Materiały prasowe / PGNiG Superliga Kobiet / KPR Gminy Kobierzyce / Na zdjęciu: Natalia Janas w barwach KPR Gminy Kobierzyce
zdjęcie autora artykułu

Kolejne zawodniczki przedłużają kontrakty z ekipą brązowych medalistek i zdobywczyń Pucharu Polski. Umowy na kolejny sezon podpisały Natalia Janas i Małgorzata Buklarewicz.

Coraz więcej wiemy o składzie ekipy z Kobierzyc na sezon 2023/2024. Dolnośląski klub krok po kroku odsłania coraz to kolejne karty i poinformował o przedłużeniu umowy z Natalią Janas, która na prawym skrzydle stworzy duet z Patrycją Kozioł.

- Postanowiłam zostać na kolejny rok w Kobierzycach z powodu bardzo dobrze funkcjonującej drużyny z fajną atmosferą. Z roku na rok osiągamy coraz większe sukcesy. Mamy bardzo pracowity zespół, dlatego trenowanie i granie z takimi dziewczynami to sama przyjemność - powiedziała Natalia Janas w rozmowie dla klubowych mediów.

Na taki sam krok zdecydowała się także Małgorzata Buklarewicz, która w Kobierzycach daje ostatnio dużą jakość na prawym rozegraniu. - Zatrzymuje mnie tutaj naprawdę fajna drużyna - zdradziła zawodniczka.

- Możemy jeszcze wiele wspólnie namieszać w lidze. Jak każdy sportowiec chce grać o najwyższe cele, a Kobierzyce mi to umożliwiają. Jestem ciekawa jak będzie wyglądał następny sezon - dodała Małgorzata Buklarewicz, która podpisała roczny kontrakt.

Przypomnijmy, że umowy z zespołem KPR Gminy Kobierzyce przedłużyły także Beata Kowalczyk, Zorica Despodovska oraz Patrycja Kozioł. Po zakończeniu rozgrywek z klubu odchodzą trener Edyta Majdzińska, rozgrywająca Aleksandra Tomczyk i obrotowa Aleksandra Olek. Kierunek? Lublin.

Czytaj także: Orlen Wisła z nadzieją na wielki sukces. Walka do ostatnich sekund Obcokrajowiec selekcjonerem Polaków? Krótka odpowiedź prezesa związku

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: 42-letnia gwiazda myśli o powrocie. Tak się przygotowuje

Źródło artykułu: WP SportoweFakty