Tę akcję można oglądać w nieskończoność. Parkiety świata!

Wyborną akcję zaprezentowali szczypiorniści MKS-u Nielby Wągrowiec podczas spotkania z MKS-em Wieluń. Ręce same składają się do braw!

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Wspaniała akcja szczypiornistów MKS Nielby Wągrowiec Facebook / MKS Nielba Wągrowiec - piłka ręczna / Wspaniała akcja szczypiornistów MKS Nielby Wągrowiec
"Są takie bramki, których nie da się obejrzeć tylko jeden raz" - pisze na Facebooku MKS Nielba Wągrowiec, jednocześnie prezentując fenomenalną akcję z ostatniego meczu.

Jej autorami byli Paweł Gregor oraz Igor Drzazgowski. Zawodnicy wągrowieckiej ekipy świetnie rozegrali akcję, po czym doszło do fenomenalnej finalizacji.

Trzeba przyznać, że Drzazgowski popisał się znakomitym rzutem. Klub z Wągrowca podkreśla, że był współautorem "jednej z najpiękniejszych akcji bramkowych tego sezonu".

"Parkiety świata" - podsumowano.

Nielba Wągrowiec pokonała MKS Wieluń 33:25. Aktualnie klub z Wielkopolski znajduje się na ósmym miejscu w tabeli ligi centralnej (28 punktów), a ekipa z Wielunia jest dziewiąta (25 pkt).

Czytaj także: > Torus Wybrzeże nie awansowało na pucharową lokatę. Wielki bohater ChrobregoMKS Zagłębie Lubin złapało oddech. Arcyważne punkty ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: co za trening Polaków! "Dziewczyny się za mną uganiają"


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×