Petar Metlicić w Celje Pivovarna Lasko!

Grupowy rywal mistrza Polski Vive Targi Kielce w Lidze Mistrzów - słoweńskie Celje Pivovarna Lasko pozyskało jednego z najlepszych rozgrywających na świecie - Petara Metlicicia. Szczegóły kontraktu nie są jednak znane.

Paweł Nowakowski
Paweł Nowakowski

- Petar przyjął ofertę Celje Pivovarna Lasko. Obecnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentów potrzebnych do wycofania jego kontraktu z hiszpańskim klubem - powiedział agent zawodnika.

Petar Metlicić w nowym zespole grać będzie ze "starymi znajomymi" z czasów gry w hiszpańskim klubie. Są to Ales Pajović i Uros Zorman.

Jedną z większych gwiazd w słoweńskim zespole jest także hiszpański obrotowy Carlos Prieto reprezentujący ostatnio barwy Barcelony. Trenerem Celje Pivovarna Lasko jest Bośniak Zvonimir "Noka" Serdarusić.

Metlicić w zespole Renovali Ciudad Real występował przez ostatnie pięć sezonów. Teraz postanowił przenieść się bliżej swojego rodzinnego miasta - Splitu.

Mistrz Hiszpanii po stracie chorwackiego rozgrywającego pragnie uzupełnić lukę na prawej połówce rozegrania. Działacze Ciudadu Real intensywnie rozmawiają z macedońskim rozgrywającym Kirilem Lazarovem grającym obecnie w RK Croatia Osiguranje Zagrzeb. Jak na razie zaporą, która uniemożliwia przyjście Macedończyka do drużyny z regionu Kastylii-La Manchy jest kwota odstępnego. Chorwacki klub żąda za Lazarova 200 tys. euro!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×