Młode wilki Stali. Debiutancki występ i pierwsza bramka w Superlidze

W meczu 9. kolejki męskiej PGNIG Superligi SPR Stal Mielec pokonała PBS Jurand Ciechanów 37:28. W drużynie gospodarzy miały miejsce dwa debiutanckie akcenty. Debiut zaliczył młody bramkarz. Pierwszą bramkę w ekstraklasie zdobył Łukasz Szatko.

Marcin Rzeszutek
W drugim kwadransie drugiej połowy coraz bardziej uwidoczniała się przewaga mielczan. Trener gospodarzy Ryszard Skutnik dał pograć wszystkim zawodnikom z pola. Debiut i pierwszą obronę na parkietach ekstraklasowych zaliczył bramkarz Sebastian Kwoka. Jest to młody utalentowany gracz z rocznika 1994. Jest wychowankiem klubu. Drugim ważnym debiutanckim akcentem. Jest zdobycie pierwszej bramki na parkietach Superligi. Młody rozgrywający Łukasz Szatko w drugiej połowie zaliczył swoje pierwsze trafienie. Jest to wychowanek Unii Tarnów. Do zespołu z Mielca przyszedł przed tym sezonem. Gracz urodzony w 1991 roku posiada bardzo dobre warunki fizyczne. Mierzy 200 cm wzrostu i gra na prawym rozegraniu. Juniorski i młodzieżowy reprezentant polski.