Nagła zmiana trenera w KPR Jelenia Góra

Runda zasadnicza dobiega końca, a KPR Jelenia Góra zajmuje w PGNiG Superlidze Kobiet jedenastą lokatę. Władze klubu postanowiły zareagować i zakontraktować szkoleniowca, który pomoże utrzymać najwyższą klasę rozgrywkową w stolicy Karkonoszy.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Od jakiegoś czasu mówiło się, że współpraca trenera Tomasza Konitza z jeleniogórską drużyną może niedługo dobiec końca. To już oficjalne. Po przegranym meczu w Kobierzycach władze klubu straciły cierpliwość i za porozumieniem stron rozwiązały umowę z dotychczasowym szkoleniowcem.

- Oczywistym powodem były rezultaty uzyskiwane przez zespół - potwierdził w rozmowie z portalem "Jelonka" prezes Michał Kasztelan.

KPR przejmuje doskonale znany i ceniony w stolicy Karkonoszy Michał Pastuszko, który zajął z dolnośląską ekipą na koniec rozgrywek 2014/2015 szóste miejsce w PGNiG Superlidze. "Nowy" trener jeleniogórzanek w obecnym sezonie pracował jeszcze z Piotrcovią Piotrków Trybunalski, ale pod koniec października, na rzecz Rafała Przybylskiego, stracił posadę.

ZOBACZ WIDEO: Oktawia Nowacka: chciałam się poddać, to były bardzo ciężkie dni
Czy KPR Jelenia Góra utrzyma się w PGNiG Superlidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×