I liga mężczyzn grupa C. Wszystko wyjaśni się w ostatniej kolejce. Sensacja w Wieluniu

Podczas pauzy KPR-u Legionowo swój mecz w sobotę wygrał KS AZS AWF Biała Podlaska, który pokonał KS Azoty II Puławy 33:22. Kwestia zwycięstwa w grupie C wyjaśni się w ostatniej kolejce.

Michał Gałęzewski
Piłki do gry w szczypiorniaka WP SportoweFakty / Dawid Lis / Piłki do gry w szczypiorniaka
Na kolejkę przed końcem grupy C szansę na zwycięstwo mają dwie drużyny. Mimo wszystko faworytem jest wciąż KPR Legionowo, który w ostatniej kolejce zmierzy się z SMS-em ZPRP Płock. W sobotę płocczanie wygrali swój drugi mecz w sezonie, pokonując sensacyjnie w Wieluniu miejscowy MKS pokazując, że jest w stanie sprawić niespodziankę.

Wysokie zwycięstwo odniósł obecny wicelider, AZS AWF Biała Podlaska, który wygrał rezerwy Azotów Puławy różnicą jedenastu bramek. Mecz nie był jednak jednostronny przez 60 minut, do przerwy to puławianie prowadzili 14:13. Po przerwie istniał na boisku jednak już tylko jeden zespół.

Różnicą aż jedenastu bramek wygrała Anilana, która pokonała warszawski AZS UW. Na wyjeździe, w Sierpcu 28:20 wygrał Jurand Ciechanów. Najbardziej wyrównane było spotkanie w Płocku, gdzie Orlen Wisła II pokonała KS Uniwersytet Radom 32:29.