PGNiG Summer Superliga. Będzie kolejna niespodzianka?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / PGNiG Summer Superliga
Materiały prasowe / / PGNiG Summer Superliga
zdjęcie autora artykułu

Przed rokiem nie byli wymieniani jako główny kandydat do triumfu, ale sprawili niespodziankę i sięgnęli po tytuł najlepszych w kraju. Ekoserwis Damy Radę Inowrocław broni złota sprzed roku. Turniej finałowy w najbliższy weekend w Darłowie (13-14.08).

W tym artykule dowiesz się o:

Wydawało się, że sezon 2020 będzie należeć do GRU Juko, które wygrało 4 z 5 turniejów, zaliczając tylko jedną wpadkę (7. miejsce w Płocku). Finałowe zawody w Darłowie niespodziewanie należały jednak do Damy Radę Inowrocław. Już sam awans do ostatecznej rozgrywki uznawano za duży sukces, ale inowrocławianie nie poprzestali na tym i w efektownym stylu, po horrorze w końcówce, pokonali faworytów z Piotrkowa. Bohaterem finału został świetny w defensywie Karol Witoń, który był autorem decydującego trafienia.

W tym sezonie największą konkurencją dla Ekoserwisu Damy Radę Inowrocław będą zawodnicy Petry Płock, Gru Juko Piotrkowa Trybunalskiego i Autoinwestu SAS Gdańsk. W ostatnich zawodach w Starych Jabłonkach kolejność nie była zaskoczeniem, płocczanie w finale rozprawili się z Autoinwestem SAS-em Gdańsk (2-1). Trzecie miejsce dla Ekoserwisu Damy Radę.

Najlepsi szczypiorniści plażowi wystąpią w najbliższy weekend w Darłowie podczas turnieju finałowego - 14 sierpnia od godz. 19.25 do 22.00 transmisję ze zmagań pań i panów przeprowadzi TVP Sport (drugi raz z rzędu).

ZOBACZ: Oglądaj zawody na żywo w WP Pilot! Polki jednak w wielkim turnieju

ZOBACZ WIDEO: Złoty medalista zareagował na przydomek nadany przez dziennikarza TVP. "Chciałbym sprostować"

Źródło artykułu:
Czy Ekoserwis Damy Radę Inowrocław obroni tytuł?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)