Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje LIVE z meczów piłki ręcznej na WP SportoweFakty. I oby więcej takich emocjonujących jak dzisiejszy bój o Puchar Polski!

Koniec meczu.

Vladimir Cupara bohaterem, potężny rzut Dana-Emila Racotei odbity! Puchar Polski dla PGE VIVE Kielce!

Czy Orlen Wisła zdoła doprowadzić do wyrównania? Xavier Sabate prosi o przerwę.

25:26. Julen Aguinagalde w prawy, dolny róg!

Rzut karny po akcji Alexa Dujshebaeva! Do końca regulaminowego czasu gry 14 sekund!

25:25. Równo na minutę przed ostatnim gwizdkiem sędziów trafia z koła Renato Sulić!

24:25. Z dziewiątego metra precyzyjnie Blaż Janc!

Co za fatalny błąd Nemanji Obradovicia, który wyraźnie nie opanował piłki w kontrze! Faul ofensywny i w ataku znów VIVE!

Niecelnie z prawej połówki Jose Guilherme de Toledo!

24:24. Niesamowity mecz w Poznaniu! Przechwyt i z własnej połowy trafia do bramki Mariusz Jurkiewicz!

24:23. Luka Cindrić zamarkował podanie na skrzydło i znalazł się na czystej pozycji do zdobycia bramki. Jest kontakt!

Mateusz Piechowski wykluczony na dwie minuty.

24:22. Arcyważną bramkę dla Nafciarzy zdobywa z siódmego metra Michał Daszek.

Rzut karny dla Orlen Wisły po próbie Przemysława Krajewskiego.

Marko Mamić wysłany na ławkę kar.

Niecelnie Alex Dujshebaev.

23:22. Na listę strzelców wpisuje się teraz ustawiony tyłem do bramki Jose Guilherme de Toledo.

22:22. Błyskawiczna odpowiedź ze skrzydła Blaża Janca.

22:21. Kolejny kontratak niesamowicie opanowanego dzisiaj Michała Daszka i Orlen Wisła Płock na prowadzeniu!

Czas dla VIVE.

21:21. Ależ zwroty akcji! Ofensywny faul po stronie VIVE, szybki kontratak Michała Daszka i remis!

20:21. Z koła Renato Sulić.

19:21. Angel Fernandez Perez z lewej flanki.

Vladimir Cupara wygrywa pojedynek z Zigą Mlakarem.

19:20. Nieomylny jest w tym elemencie Julen Aguinagalde.

Rzut karny dla VIVE!

19:19. I remis! Spłaszczona obrona, świetnie wyprowadzony na rzut Tomasz Gębala i bramkarz VIVE bez szans.

W odpowiedzi nie trafia w światło bramki Władisław Kulesz.

18:19. Dobra, dwójkowa akcja Nafciarzy z Mateuszem Piechowskim.

Wracamy do gry.

Czas na żądanie Orlen Wisły Płock.

17:19. Kolejna, zabójcza kontra VIVE. Tym razem w akcji Mateusz Jachlewski.

17:18. Z ostrego kąta trafia popychany Blaż Janc.

Słupek ratuje PGE VIVE Kielce.

Adam Morawski zatrzymuje Lukę Cindricia. Szansa na prowadzenie dla Nafciarzy, ale Renato Sulić rzuca prosto w Vladimira Cuparę.

17:17. Z lewego narożnika w krótki róg Lovro Mihić.

16:17. Ze środka rozegrania na kontakcie Alex Dujshebaev.

16:16. Długa akcja Orlen Wisły, aż w końcu trafia z biodra z lewej połówki Jose Guilherme de Toledo.

Dan-Emil Racotea wykluczony na dwie minuty.

15:16. Efektownie z koła Artsiom Karalek.

15:15. W odpowiedzi z prawego skrzydła Michał Daszek.

14:15. Luka Cindrić z pomysłem odgrywa piłkę na lewą flankę, a tam nie zawodzi Mateusz Jachlewski.

14:14. Sposób na Vladimira Cuparę znajduje w końcu Dan-Emil Racotea!

13:14. Przypomina o sobie Luka Cindrić i po długiej przerwie przywraca VIVE prowadzenie.

Vladimir Cupara przechodzi samego siebie. Podwójna interwencja bramkarza PGE VIVE Kielce.

13:13. W prawy, dolny róg Julen Aguinagalde.

Rzut karny dla PGE VIVE Kielce.

Tomasz Gębala ochłonie przez dwie minuty na ławce kar.

13:12. Z koła celnie Renato Sulić.

12:12. Udana dobitka z koła Artsioma Karaleka i remis!

Vladimir Cupara nie traci skuteczności w bramce i odbija rzut Jose Guilherme de Toledo

12:11. Zabójczy kontratak Marko Mamicia.

Znakomicie z podłoża Władisław Kulesz, ale jeszcze lepiej w bramce Adam Morawski! Bardzo dobre widowisko oglądamy w Poznaniu!

Nacho Moya bez faulu po bloku. Łapie piłkę w ręce Vladimir Cupara, ale kontry nie będzie, bo Orlen Wisła błyskawicznie wróciła do obrony.

12:10. Na problemy VIVE Władisław Kulesz! Piekielnie mocny rzut!

12:9. Michał Daszek zachowuje zimną krew i pokonuje w trzecie tempo Filipa Ivicia.

Nacho Moya indywidualnie i rzut karny dla ekipy z Płocka.

Co się nie udało przed przerwą, może się udać teraz. Orlen Wisła Płock z szansą na powiększenie prowadzenia do 3 bramek.

Małe problemy z zegarem odmierzającym czas. Czekamy, czekamy, czekamy...

Wracamy do gry!

Koniec pierwszej połowy.

Michał Daszek z szansą na podwyższenie prowadzenia, ale po raz kolejny ratuje VIVE Vladimir Cupara

Na 12 sekund przed końcem pierwszej połowy dwie minuty kary dla Blaża Janca.

11:9. Z ekstremalnie ciasnego kąta z prawej flanki Michał Daszek!

Orlen Wisła Płock w ataku pozycyjnym.

Zaskakujący rzut Ziga Mlakara i znakomity refleks Vladimira Cupary. Szansa dla VIVE na remis, ale Władisław Kulesz obija jedynie słupek.

Strata PGE VIVE Kielce.

10:9. W drugie tempo Michał Daszek i pokonany Filip Ivić.

Dogranie do koła, Mateusz Piechowski i rzut karny dla Nafciarzy.

Władisław Kulesz, dziewiąty metr, petarda i świetna parada Adama Morawskiego! Trener Xavier Sabate prosi o czas dla Orlen Wisły.

9:9. Z prawej połówki precyzyjnie Ziga Mlakar.

8:9. Ogrom miejsca na prawym skrzydle. Nie mógł tego zmarnować Blaż Janc. Bramka dla PGE VIVE Kielce.

Nie ma jak na razie szczęścia Dan-Emil Racotea. Znów lepszy jest Vladimir Cupara.

Nieudane dogranie na flankę do Blaża Janca. Od autu wznowią gracze Orlen Wisły Płock.

8:8. Soczyście ze środka rozegrania Ziga Mlakar. Efektowny rzut po koźle, zmylony Vladimir Cupara.

Nie tym razem! Na posterunku Adam Morawski!

Dwie, nieudane próby Dana-Emila Racotei. VIVE może podwyższyć przewagę do dwóch bramek.

7:8. Błyskawiczna odpowiedź znakomicie grającego na zwodzie Luki Cindricia.

7:7. Znów pusta bramka VIVE. Bez zawahania rzuca Michał Daszek.

6:7. W odpowiedzi Luka Cindrić.

6:6. Do pustej bramki rzuca Renato Sulić.

5:6. Z lewej flanki Angel Fernandez Perez.

5:5. Tomasz Gębala na koło do Renato Sulicia i mamy kolejny remis.

Nie minął jeszcze kwadrans gry, a Mateusz Jachlewski otrzymuje już drugie wykluczenie.

4:5. Przedziera się lewą stroną i trafia po długim rogu Luka Cindrić.

A tymczasem dwie minuty kary dla Michała Daszka.

4:4. Z dziesiątego metra potężnie Tomasz Gębala.

3:4. VIVE ukarało Nafciarzy szybkim, skutecznym kontratakiem Blaża Janca.

Nacho Moya i faul w ataku.

Agresywnie w obronie VIVE. Sędziowie zaczynają sygnalizować grę pasywną Orlen Wiśle Płock.

Wynik bez zmian! Adam Morawski lepszy od Blaża Janca!

Na czystej pozycji do rzutu znalazł się Renato Sulić, ale lepszy w tym pojedynku Vladimir Cupara!

3:3. Bieżny rzut Władisława Kulesza i bramka dla PGE VIVE Kielce.

Żółtą kartką ukarany Tomasz Gębala.

3:2. Nacho Moya przywraca prowadzenie Orlen Wiśle Płock.

Mateusz Jachlewski wędruje na ławkę kar.

Żółtym kartonikiem upomniany Nemanja Obradović.

2:2. Bardzo dobry przechwyt i kotnratak Michała Daszka.

1:2. Po szybkiej kontrze trafia Artsiom Karalek.

Kolejna parada Vladimira Cupary. Tym razem rozpracowany Ziga Mlakar.

Tomasz Gębala zatrzymany przez Vladimira Cuparę.

1:1. W odpowiedzi efektownie z biodra Władisław Kulesz.

1:0. Wynik spotkania rzutem po koźle otwiera Tomasz Gębala.

Z dziewiątego metra próbuje Luka Cindrić, ale bez powodzenia.

Dobrze pracują w obronie Nafciarze. Przy piłce wciaż jednak VIVE.

W ataku pozycyjnym PGE VIVE Kielce.

Start meczu.

Oba zespoły już na parkiecie. Finałowy pojedynek poprowadzą Krzysztof Bąk i Kamil Ciesielski.

Kto zdobędzie trofeum?

Dzień dobry! Zapraszamy na relację LIVE z meczu Orlen Wisła Płock - PGE VIVE Kielce, rozgrywanego w Poznaniu w ramach PGNiG Pucharu Polski.