WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Kolejny odcinek Otylia Swim Tour. Czas na Nowy Targ

Nowy Targ to kolejne miasto na mapie Otylia Swim Tour. W niedzielę, 7 października, Otylia Jędrzejczak i jej sztab przyjadą na Podhale, gdzie odbędą się całodniowe zajęcia dla młodych adeptów pływania i ich rodziców.
 Redakcja
Redakcja
Materiały prasowe / Paweł Skraba / Na zdjęciu: Otylia Jędrzejczak

Zajęcia z dziećmi prowadzić będzie dwunastu trenerów pływania i przygotowania fizycznego oraz fizjoterapeutów współpracujących z Fundacją Otylii Jędrzejczak. Olbrzymim atutem Otylia Swim Tour są również zajęcia dla rodziców, z którymi spotkają się psycholog sportowy i dietetyk. Każdorazowo sale w trakcie wykładów specjalistów pękają w szwach.

Zresztą zainteresowanie udziałem w Otylia Swim Tour w tym roku jest ogromne, a liczba chętnych znacząco przewyższa możliwości organizacyjne. - W Chorzowie mieliśmy aż pięćset zgłoszeń, a miejsc niespełna 150. Także w Nowym Sączu i Nowym Targu chętnych było więcej, niż miejsc. W niedzielę będziemy mogli przeszkolić w Nowym Targu 130 dzieci i ich rodziców - mówi Otylia Jędrzejczak.

Zajęcia, zarówno w wodzie na pływalni, jak i w sali gimnastycznej, odbędą się na obiektach MCSiR (Plac Evry 4). Dzień w trakcie Otylia Swim Tour zawsze jest bardzo intensywny, a zajęcia dla rodziców trwają równolegle z aktywnością fizyczną dzieci. W środku dnia zaplanowana jest przerwa, w trakcie której dzieci mają możliwość zjedzenia zdrowego obiadu.

- Sądzę, że niedziela to dobry dzień, by rodzice spędzili aktywnie dzień z dziećmi na wspaniałych obiektach i jednocześnie zdobyli wiedzę. Nowy Targ jest kolejnym miastem na południu Polski, w którym odbędzie się Otylia Swim Tour. Trzeba przyznać, że południe jest w tym roku przez nas dopieszczone. Wierzę, że dzieci zakończą niedzielę w stu procentach zadowolone - dodaje Jędrzejczak.

Jak zawsze, na uczestników Otylia Swim Tour czeka masa atrakcji i prezentów, przygotowanych m.in. przez Marwit, Jurajską i innych partnerów Fundacji Otylii Jędrzejczak. Projekt finansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Po Nowym Targu Otylia Jędrzejczak wraz ze swoim sztabem odwiedzi Łódź, a zajęcia dla dzieci zaplanowane są na niedzielę, 21 października. Później Otylia Swim Tour odbędzie się jeszcze w Krakowie (27 października) i Toruniu (17 listopada).

ZOBACZ WIDEO MŚ 2018. Piękne słowa kapitana na konferencji. "Trener dużo mówi, ale mówi dobrze"

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×