Media: poważny wypadek Krzysztofa Hołowczyca

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Twitter/Marcin Gierszewski oraz PAP / Krzysztof Hołowczyc miał poważnie wyglądający wypadek w okolicy Oleszna.
Twitter / Twitter/Marcin Gierszewski oraz PAP / Krzysztof Hołowczyc miał poważnie wyglądający wypadek w okolicy Oleszna.
zdjęcie autora artykułu

Fatalne wiadomości odnośnie Krzysztofa Hołowczyca. Jak podał Mariusz Gierszewski z Radia Zet nasz kierowca rajdowy miał poważny wypadek.

W tym artykule dowiesz się o:

"Auto Krzysztofa Hołowczyca dachowało na drodze w lesie w okolicy Oleszna w województwie zachodniopomorskim" - podało Radio Zet.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę w godzinach porannych. "Anonimowy kierowca zadzwonił na numer alarmowy 112 i powiadomił o wypadku" - dodano.

Na wezwanie najszybciej zareagował patrol Żandarmerii Wojskowej, bo teren ten znajduje się pod jurysdykcją wojska.

- W zdarzeniu uczestniczył jedynie kierowca, nie stanowiło ono zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego. Zastosowano więc artykuł 41 Kodeksu Wykroczeń, który mówi o środkach oddziaływania wychowawczego. Kierowca został pouczony - mówi Radiu ZET kapitan Tomasz Zygmunt z Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie.

Jako drugi na miejscu pojawił się patrol policji. Jako, że samochód nie nadawał się do dalszej jazdy, funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny.

Mimo wypadku Krzysztof Hołowczyc w niedzielę udanie zakończył rajd Columna Medica Baja Drawsko 22 Final Edition. Popularny "Hołek" z pilotem Łukaszem Kurzeją wygrali odcinki specjalne i cały rajd pieczętując swój sukces - łącznie wygrali pięć z sześciu rund zaliczanych do mistrzostw Polski. Byli bezkonkurencyjni.

Zobacz także: Lewis Hamilton chce odzyskać tytuł. Mówi, co zamierza zrobić Max Verstappen pozbawiony tytułu? Wiadomo, na co liczy Mercedes

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: hit sieci z udziałem Sereny Williams. Zobacz, co robi na emeryturze

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (11)
avatar
ALFIK52
17.11.2022
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Panie Krzysztofie niech Pan nie wariuje na drodze z Stawigudy jadąc do swojej posesji tam jest ograniczenie i jazda z prędkością około 180 km/godz to czyste wariactwo ja bym Pana pozbawił prawk Czytaj całość
avatar
jagrda
19.10.2022
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
zapewne to znowu kwestia nieodpowiedniego ciśnienia w kapciach  
avatar
jagrda
19.10.2022
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
zapewne to znowu winna nieodpowiedniego ciśnienia w kapciach  
avatar
ArtC
19.10.2022
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
Lekka obcierka parkingowa a wy robicie halo że mandat powinien być wyższy. Nie ma co się sadzić na Krzyśka. Stało się, a każdemu z nas mogło się zdarzyć. Dobrze że jest cały i zdrowy. To jest n Czytaj całość
avatar
Pele67
19.10.2022
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Mistrzu wstydu oszczędz...