Natalia Maliszewska zdyskwalifikowana. Pech reprezentantki Polski

Natalia Maliszewska pechowo zakończyła rywalizację w zawodach Pucharu Świata w short tracku w Nagoi. Polka została zdyskwalifikowana w wyścigu na 1 000 metrów.
Łukasz Witczyk
Natalia Maliszewska Newspix / Rafal Oleksiewicz / PressFocus / Na zdjęciu: Natalia Maliszewska

Dla Natalii Maliszewskiej to druga w tym sezonie dyskwalifikacja. Wcześniej przydarzyło jej się to podczas półfinałowego wyścigu na 500 metrów w Salt Lake City. Przez dyskwalifikacje w Nagoi rywalizację zakończyła na 21. miejscu. Niżej sklasyfikowana została Kamila Stormowska.

Maliszewska to zdobywczyni Pucharu Świata na dystansie 500 metrów. To jej koronny dystans, na którym jest wielokrotną rekordzistką Polski i srebrną medalistką ubiegłorocznych mistrzostw świata.

W niedzielę Maliszewska rywalizować będzie na dystansie 500 metrów. nas emocje. Mistrzyni Europy i zdobywczyni Pucharu Świata na tym dystansie w piątek pewnie wywalczyła awans do ćwierćfinału.