Piękne zachowanie Bartosza Kurka. Ten gest mówi więcej niż 1000 słów

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Jakub Balcerzak / Piękne zachowanie Bartosza Kurka
Twitter / Jakub Balcerzak / Piękne zachowanie Bartosza Kurka
zdjęcie autora artykułu

Bartosz Kurek to bardzo doświadczony zawodnik, który ma wielką klasę. Udowodnił to po ćwierćfinale mistrzostw świata siatkarzy. Wykonał gest, o którym natychmiast zrobiło się głośno.

Pojedynek Polska - USA dostarczył ogromnej porcji emocji. Ostatecznie Biało-Czerwoni pokonali rywali 3:2 i tym samym awansowali do półfinału mistrzostw świata siatkarzy.

Do tego sukcesu sporą cegiełkę dołożył Aleksander Śliwka. W trakcie pojedynku z Amerykanami prezentował się naprawdę dobrze. Był bardzo skuteczny zwłaszcza w ataku.

To właśnie on wywalczył ostatni punkt w tie-breaku. Chwilę później zgromadzeni kibice zaczęli wiwatować, a razem z nimi z awansu do półfinału siatkarskiego mundialu cieszyli się zawodnicy.

ZOBACZ WIDEO: Rywale Polaków nie będą zachwyceni tymi słowami Nikoli Grbicia | #PODSIATKĄ - VLOG Z KADRY #26

Przepiękny gest wykonał Bartosz Kurek. Gdy Śliwka celebrował skuteczny atak, podbiegł do niego i zaczął wskazywać kibicom, kto był bohaterem tego spotkania. Nagranie ukazujące to zachowanie trafiło już do sieci.

- Aleksander Śliwka dużo się nasłuchał i naczytał, a w czwartek wygrał nam mecz. Był najlepszy na boisku, skończył piłkę meczową. Gratulacje dla niego - powiedział Kurek w rozmowie z Polsatem Sport.

Śliwka też był przeszczęśliwy. - Starałem się nie słuchać tego, co się mówiło i po prostu robić swoje. Dzisiaj pomogłem drużynie, jak tylko mogłem. Cieszę się, że jesteśmy w półfinale - zaznaczał.

Półfinał MŚ w siatkówce zaplanowano na sobotę (10 września). O godz. 18:00 Polska zagra z Brazylią.

Czytaj także: > Nikola Grbić pokazał, że miał rację. "Wiem, że Śliwka jest zawodnikiem na takie mecze"Światowe media komentują to, co się stało w meczu Polska - USA

Źródło artykułu: