MŚ juniorów: Rosjanie rozbili w finale Brazylię, zespół Brdovicia na dziewiątym miejscu!

Zespół nowego rozgrywającego Skry Bełchatów Aleksy Brdovicia, Serbia, wywalczył 9. miejsce w mistrzostwach świata juniorów (U-21). Turniej wygrali Rosjanie.

Tomasz Rosiński
Serbia bez problemu uporała się z Japonią (3:0) w pojedynku o dziewiątą pozycję w MŚJ. Serbski zespół do zwycięstwa poprowadził Uros Kovacević, który zdobył 16 punktów. Jedno "oczko" w tym meczu zdobył Brdović.
Aleksa Brdović i spółka zajęli 9. miejsce w mistrzostwach świata juniorów Aleksa Brdović i spółka zajęli 9. miejsce w mistrzostwach świata juniorów
Najlepsi na świecie okazali się być reprezentanci Rosji, którzy w finale zdemolowali Canarinhos. Na najniższym stopniu podium stanęli Włosi.