KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Czasem brakuje słów - komentarze po meczu Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Beef Master Budowlani Łódź

Trener Grabowski po zwycięskim meczu dziękował swoim asystentom za kawał dobrej roboty, a trener Kawka... miał niewiele do powiedzenia po druzgocącej porażce.

Michał Kaczmarczyk
Michał Kaczmarczyk

Magdalena Śliwa (kapitan Beef Mastera Budowlanych Łódź): Jestem bardzo szczęśliwa, że wygrałyśmy to spotkanie. Sytuacja w tabeli jest taka, a nie inna, zespoły od czwartego do ósmego miejsca walczą o każdy punkt. Bardzo nam na nich zależało, dlatego tym bardziej cieszymy się ze zwycięstwa nad solidnym zespołem. Taka wygrana naprawdę cieszy.

Eleonora Dziękiewicz (kapitan Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza): Pozostaje mi tylko pogratulować łodziankom ich waleczności. Życzyłabym sobie, żebyśmy zawsze grały tak, jak w pierwszym secie, czyli z małą ilością błędów i dobrze w ataku oraz bloku. Niestety, w kolejnych trzech setach popełniłyśmy dużo błędów i nie grałyśmy konsekwentnie.

Adam Grabowski (trener Beef Mastera Budowlanych Łódź): Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zadowoleni z wyniku. Jednak w tym sezonie na osiem meczów tylko w dwóch udało nam się wygrać pierwszego seta. Tak generalnie dostajemy w nim tęgie lanie i to chyba znak rozpoznawczy naszego zespołu... Chyba musimy zacząć grać od drugiego seta. Wielkie podziękowania dla dziewczyn, ale przede wszystkim chciałbym pogratulować moim asystentom, Kubie Głuszakowi i Bartoszowi Krzyształowiczowi, za odwalenie naprawdę dobrej roboty. Serdeczni im za to dziękuję.

Waldemar Kawka (trener Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza): Gratuluję drużynie przeciwnej zwycięstwa... poza tym nie mam nic więcej do powiedzenia, niech to wystarczy za komentarz.

Stanęły kością w gardle! - relacja z meczu Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Beef Master Budowlani Łódź

Blog Vitala Heynena - trener mistrzów świata pisze specjalnie dla Czytelników WP!

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (2)
 • Volley Zgłoś komentarz
  Kawka odejdź bo niszczysz tą drużynę!!! Ludzie działacze w DG opamiętajcie się w końcu, zanim będzie za późno! Znajdźcie sobie trenera, a nie jakiegoś kelnera, który już dawno
  Czytaj całość
  powinien skończyć karierę na ławce. To wstyd i hańba dla takiego zespołu jak Tauron MKS. Kawka won!!!
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×