To jest ciężki miesiąc - komentarze po meczu Atom Trefl Sopot - Beef Master Budowlani Łódź

Atom Trefl Sopot pokonał Beef Master Budowlanych Łódź 3:0. Wszyscy na konferencji prasowej podkreślali, że kluczem do zwycięstwa była w tym spotkaniu zagrywka.

Anna Kossabucka

Izabela Bełcik (kapitan Atomu Trefla Sopot): Kluczem do zwycięstwa była zagrywka. To ustawiło całą naszą grę potem. sobie gry w tym elemencie. Widać było, że jeżeli nam zagrywka nieco szwankowała, to od razu miałyśmy problem w wymianach.

Magdalena Śliwa (kapitan Beef Master Budowlani Łódź): Pozostał duży niedosyt po tym spotkaniu, bo przy ciut lepszej grze, mogłyśmy nawiązać kontakt punktowy. Mogłybyśmy się pokusić nawet może o 1 lub 2 sety. Sędziowie nie pomogli także w dwóch sytuacjach. Miałyśmy problemy w przyjęciu i bezpośrednio tutaj traciłyśmy punkty. Grałyśmy bez nominalnej libero, więc komunikacja szwankowała, ale brawa dla Martyny, która spisała się bardzo dobrze.

Teun Buijs (trener Atomu Trefla Sopot): To jest trudny tydzień, podobnie jak i cały styczeń. Najpierw sześć zawodniczek wypadło nam ze skłądu ze względu na kwalifikacje, potem czekały nas ciężkie wyjazdy - do Bielska-Białej czy Stambułu.. Jestem zadowolony z tego dwumeczu ze Eczacibasi - nie z końcowego wyniku, ale ze stylu gry. Niestety ten wyjazd okupiliśmy stratą Julii, więc jestem dodatkowo zły. W meczu z Budowlanymi podobał mi się duch walki mojej drużyny i jestem zadowolony, że udało nam się pokonać łodzianki bez straty seta. Podobała mi się postawa moich zawodniczek.

Adam Grabowski (trener Beef Master Budowlani Łódź): Co można powiedzieć?Jak atakowaliśmy i spowodowaliśmy, że Atom się bronił, to jeszcze gra jakoś wyglądała, ale jak tylko przebijaliśmy po prostu na drugą stronę to nie wyglądało to już dobrze. Ustawiły sobie nas zagrywką i nie mogliśmy ich już dogonić.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!