Kokpit Kibice

Olieg Achrem uda się na zabieg do Włoch

W piątek kapitan mistrzów Polski uda się na badania i zabieg do Włoch. Tam ma przejść operację, po której czeka go żmudna rehabilitacja.
Mateusz Lampart
Mateusz Lampart

Olieg Achrem w piątek poleci do włoskiego Pesaro. Najpierw przejdzie tam badania, a następnie podda się zabiegowi rekonstrukcji kolana. - Może dojść do 6 miesięcy okresu absencji Achrema. To byłby jednak najgorszy scenariusz. Najbardziej optymistyczny jest taki, że jeśli więzadła krzyżowe nie uległyby zerwaniu, to wtedy pozostałe części układów więzadłowych, które zostały naruszone w kolanie dałyby ok. 2 miesięcy rozbratu z siatkówką, a może nawet troszeczkę mniej - mówił kilka dni temu lekarz Asseco Resovii Rzeszów w rozmowie z naszym portalem. Teraz jednak ta druga opcja jest wykluczona i przerwa będzie znacznie dłuższa niż 2 miesiące.

Przypomnijmy, że do feralnego zdarzenia doszło w pierwszym meczu półfinałowym PlusLigi na Podpromiu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. W 3. secie przy stanie 19:13, "Alek" zerwał więzadła w kolanie i natychmiast został przewieziony do szpitala.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
facebook.com

Komentarze (5):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×