KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Indykpol AZS Olsztyn - AZS Politechnika Warszawska: oceny SportoweFakty.pl

Ola Piskorska
Ola Piskorska


AZS Politechnika Warszawska

Juraj Zatko - 4

Udany mecz słowackiego zawodnika. Widać było myśl i strategię w jego rozegraniu, był dokładny, dobrze współpracował z kolegami z drużyny. Raz zablokował przeciwnika, ale nie miał dnia w polu serwisowym.

Maciej Stępień - grał za krótko, żeby ocenić

Atakujący:

Adrian Gontariu - 2

Zaczął spotkanie w wyjściowej szóstce, ale od początku było widać, że to nie jest jego dobry dzień. Skończył dwa z dziewięciu ataków i szybko został zmieniony.

Paweł Adamajtis - 3.5

Dość nierówno grał, punktował z trudnych piłek, ale i parokrotnie nadział się na pojedynczy blok przeciwnika oraz popełniał błędy własne. Żadnego pożytku dla zespołu nie było z jego zagrywki.

Środkowi:

Marcin Nowak - 4

Skuteczny w ataku, najwięcej punktowych bloków w zespole, regularna, trudna zagrywka. Jak zwykle najbardziej mobilizuje i motywuje drużynę w trudnych momentach.

Dawid Gunia - 2

Zagrywka niewidoczna, w ataku miał problemy z ominięciem bloku przeciwnika.

Przyjmujący:

Maciej Pawliński - 3.5

W miarę dobrze wykonywał swoje tradycyjne zadania w drugiej linii, miał też 45% skuteczności w ataku. Od trzeciego seta zamęczał przeciwnika swoją trudną zagrywką.

Artur Szalpuk - 4

Młody siatkarz był dość mocno ostrzeliwany zagrywką, więc parokrotnie w drugiej linii zmieniał go Olenderek. Ale niedociągnięcia w tym elemencie nadrabiał wysoką skutecznością ataku, również z trudnych piłek sytuacyjnych. Dołożył też dwa asy serwisowe.

Maciej Olenderek - brak oceny

Nominalny libero w roli przyjmującego wchodził na boisko w każdym secie do drugiej linii w celu poprawienia przyjęcia i obrony.

Libero:

Michał Potera - 4

Trzykrotnie dostarczył przeciwnikowi punkt bezpośrednio z przyjęcia i miał tylko 10% przyjęcia perfekcyjnego, ale bardzo dobrze zachowywał się w obronie.


Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×