Kokpit Kibice

Olieg Achrem poleci do Włoch na kolejne konsultacje medyczne. "Po nich zapadnie decyzja"

Olieg Achrem po raz kolejny uda się do Włoch na konsultacje medyczne. - Po nich ostatecznie zapadnie decyzja, czy będzie mógł wznowić treningi - mówi fizjoterapeuta Asseco Resovii Rzeszów.
Mateusz Lampart
Mateusz Lampart

Olieg Achrem na powrót do gry czeka od 4 kwietnia. Tego dnia zerwał więzadła w kolanie w półfinałach PlusLigi z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Przyjmujący od dłuższego czasu ćwiczy na siłowni. Na treningach coraz częściej staje do przyjęcia. 

Kapitana Asseco Resovii Rzeszów czeka jeszcze jedna podróż do Włoch, aby skonsultować swój przypadek z tamtejszymi specjalistami. Achrem do Italii poleci we wtorek, 13 stycznia. - Po tych konsultacjach ostatecznie zapadnie decyzja, czy będzie mógł wznowić treningi, czy będzie musiał mieć jeszcze przerwę. Alek cały czas idzie do przodu. Ta rehabilitacja musi przynosić efekty - mówi Jacek Rusin, fizjoterapeuta Pasów.

Według sztabu szkoleniowego wicemistrzów Polski jest szansa, aby Achrem pojawił się na boisku w lutym. Powrót nie będzie jednak specjalnie przyspieszany. Priorytetem jest, aby zawodnik w pełni odzyskał sprawność.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf.własna

Komentarze (2):

 • stary kibic Zgłoś komentarz
  Po takim "sezonie" Olieg będzie wymiatał jak nigdy przedtem - tego mu życzę, bo to co przeszła psychika i serce wojownika, patrząc na walczących na parkiecie kolegów, nie mierzy się żadną miarą. Wszyscy kibice kibicują mu w jak najszybszym powrocie do grania.
  W marcu ub. roku był wybrany najlepszym sportowcem Podkarpacia. Pracował na to całą swoją postawą:
  Alek wracaj.
  • elodreip Zgłoś komentarz
   Alek jest mocny! Wróci! Na najważniejsze mecze potrzeba nam tego charakteru na boisku!!!
   Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
   ×
   Sport na ×