Jacek Nawrocki: Ciężko na to zapracowaliśmy

Reprezentacja Polski kobiet pokonała Niemki po trudnym meczu (3:2) i awansowała do półfinału Igrzysk Europejskich 2015. - Ciężko na to zapracowaliśmy - powiedział trener Jacek Nawrocki.

Tomasz Rosiński

Gra Biało-Czerwonych falowała podczas wtorkowego spotkania IE, ale ostatecznie Polki zachowały zimną krew i ograły Niemcy po tie-breaku. - To był bardzo ciężki mecz. Wiedzieliśmy, że reprezentacja Niemiec to bardzo silny zespół, posiadający w swoich szeregach świetnie atakujące Małgorzatę Kożuch oraz Maren Brinker, i dla nas głównym celem było zatrzymanie tych zawodniczek - stwierdził selekcjoner Nawrocki.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku i z gry, pomimo problemów w trzecim oraz czwartym secie. Ciężko na to zapracowaliśmy i jesteśmy uradowani, że udało się wygrać. Nasz blok i obrona to klucz do naszego zwycięstwa - dodał opiekun polskiego zespołu.

IE 2015: Przespały dwa sety, ale awans do półfinału uratowały - relacja z meczu Polska - Niemcy

Czy uważasz, że Jacek Nawrocki dobrze sprawuje się w roli selekcjonera żeńskiej reprezentacji Polski?